Naujienos Lažybų gidas Sportas Lažybų bendrovės
arrow_back_ios Atgal

Teniso kortai Lietuvoje – kur treniruotis ir pasivaržyti su kitais?

zmogus atmusineja teniso kamuoliuka teniso kortuose

Tenisas yra sparčiai Lietuvoje populiarėjanti sporto šaka. Jeigu anksčiau tenisas turėjo labai nedidelę bendruomenę ir kur kas populiariau buvo stebėti geriausius tenisininkus televizoriaus ekranuose, tai dabar situacija stipriai pasikeitusi. Teniso mėgėjų visoje Lietuvoje galima rasti vis daugiau ir daugiau, ir tikrai ne visi jie stebi šią sporto šaką. Tenisas vis labiau populiarėja kaip vienas iš hobių ir gyvenimo būdų.

Pagrindinė to priežastis – didėjantis teniso kortų pasirinkimas. Didžiuosiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje galima rasti ne vieną aukšto lygio teniso kortą, kuriame sukuriamos puikios sąlygos tiek treniruotėms, tiek pasivaržymui su kitais žaidėjais. Sužinokite, kur yra geriausi ir populiariausi teniso kortai Lietuvoje.

Teniso kortai Vilniuje

Vilniuje tenisą žaisti galima ant pačių įvairiausių dangų. Dėl to, galite būti tikri, kad rasite jums tinkamiausią variantą. Sintetinė žolė, gruntas, kilimas, kietoji danga bei kitos dangos (asfaltas, guma). Teniso kortai Vilniuje turi didžiausią pasirinkimą, jeigu lygintume su kitais Lietuvos miestais.

Išskiriant po kelias populiariausias vietas, Bernardinų sodo teniso aikštynas yra vienas dažniausių pasirinkimų. Senamiestyje įkurti teniso kortai veikia jau ne vienerius metus ir yra tapę neatsiejama Bernardinų sodo dalimi. Iš viso čia yra 12 skirtingų kortų, kurie padengti sintetine žole. Ant šios dangos dar galima žaisti „Vilnius Grand Resort“ viešbutyje bei Ozo sporto bazėje – čia atitinkamai yra 6 ir 4 kortai.

Minėtas Bernardinų sode esantis aikštynas gali būti puikus pasirinkimas ir grunto mėgėjams, kadangi yra 8 skirtingi kortai. Po keturis kortus turi „Baltic Tennis“ ir „Teniso erdvė“.

Teniso kortai SEB arenoje

„SEB Arena“ yra neatsiejama teniso dalis Vilniuje. Po stogu esantis teniso aikštynas turi net 28 kortus, kurie padengti kilimine danga. Jeigu vasarą teniso mėgėjai ieško būdų, kaip šia sporto šaka pasimėgauti gryname ore, tai šaltuoju metu „SEB Arenos“ užimtumas būna maksimalus. Šioje arenoje yra ir kietoji danga, tik kortų pasirinkimas jau mažesnis.

Vilniuje dar taip pat galima išskirti šias vietas:
⦁ DELFI sporto centras – ozo g. 14C;
⦁ Žaliųjų ežerų g. 11 (asfaltas);
⦁ Avižienių teniso aikštelė;
⦁ „M7 Sport Balzekas Tennis Academy“ (Ąžuolyno g. 47, Nemėžio k.);

Teniso kortai Kaune

Teniso kortai Kaune turi mažesnį pasirinkimą nei Vilniuje, tačiau čia tenisą žaisti taip pat galima ant skirtingų dangų. „Tennis Space“ adresu Islandijos pl. 9C turi net 16 kortų kilimine danga. Tai puikus pasirinkimas ne tik šiltuoju, bet ir šaltuoju metų laiku, kadangi yra stogas ir galima žaisti nepaisant oro sąlygų. Dar išskirti galima „Megatennis“ – 8 kortai bei Kauno „Žalgirio“ sporto kompleksą – 7 kortai.

Šiose pačiose erdvėse galima žaisti ir ant grunto. Šeši grunto kortai yra G. Sabeckio teniso mokykloje – Veiverių g. 151. Sintetinės žolės kortus galima rasti „Ąžuolyno“ sveikatingumo centre bei Kauno teniso klube (Sporto g. 6).

Dvejose vietose tenisą galima žaisti ant kietos dangos – „Tennis Space“ turi 16 kortų, o „VS-Fitness“ (Islandijos pl. 32) – 3 kortus.

Teniso kortai Klaipėdoje

Teniso kortai Klaipėdoje kaip ir visoje Lietuvoje susilaukia vis didesnio susidomėjimo, o tuo pačiu galima matyti ir atsirandančias naujas vietas. Vienas iš populiariausių pasirinkimų Klaipėdoje yra „Tauralaukio sporto arena“ – čia galima išbandyti įvairias sporto šakas, tarp kurių ir tenisą. Šioje arenoje galima rasti daugybę teniso kortų su kieta danga.

Dar kelios vietos, kurias Klaipėdoje galima išskirti yra Klaipėdos teniso arena („Kredito garanto teniso arena“) ir teniso kortai, kurie yra savanorių g. 4. Čia yra įsikūręs teniso klubas „Kogas“.

Teniso kortai pajūryje

Teniso kortai Klaipėdoje

Lietuvos pajūris šiltuoju metų laiku atgimsta visai kitomis spalvomis. Čia atostogų atvyksta didžioji Lietuvos dalis ir nieko keisto, kad atostogaujantiems yra kuriama vis daugiau skirtingų veiklų. Tenisas po atviru dangumi yra puiki veikla vasarą, todėl išskyrėme vietas, kur tenisą galima žaisti pajūryje.

Teniso kortai Palangoje

Palangoje tenisą galima žaisti keliose skirtingose vietose. Vienas iš populiaresnių pasirinkimų yra „Tennispark Palanga“ – Gedimino g. 7, čia vedamos ir asmeninės treniruotės. Kiti Palangoje esantys aikštynai:

⦁ Palanga Tennis School – žvejų g. 1;
⦁ Žilvino teniso aikštynas – Gedimino g. 1-5;
⦁ Hotel Tenisas – Gėlių a. 1A;
⦁ OSHEE teniso ir padelio arena – Palangos pl. 13, Vydmantai;
⦁ Palangos padelio ir teniso aikštynai – Venecijos akligatvis 2, Kretinga;

Pavienius teniso kortus galima rasti Kontininkų g. 9, Vanagupės g. 7B bei Palangos sporto centre.

Teniso kortai Nidoje

Neabejojamai susidomėjimas tenisu vasarą yra ir Nidoje. Čia teniso kortų pasirinkimas yra ne ką mažesnis nei Palangoje ar jau minėtoje Klaipėdoje.

⦁ Neringos sporto mokykla – Lotmiškio g. 2;
⦁ Centriniai Nidos kortai – Pamario g. 13a;
⦁ Nidos kempingas – E. A. Jonušo g. 11;
⦁ Oro Nida – Nidos-Smiltynės pl. 19;
⦁ Teniso kortai Preiloje – Preilos g. 27;
⦁ Teniso kortai Juodkrantėje – Žalio kelio g. 6;

Straipsnio autorius: Valdas
Atnaujinta: 2024-07-04

Geriausios lažybų bendrovės