Naujienos Lažybų gidas Sportas Lažybų bendrovės
arrow_back_ios Atgal

Skaičiuoklė

„UTMA“ organizuojamuose turnyruose galėjome jau matyti ne vieną įspūdingą kovą, o į ringą žengė tokie kovotojai kaip Dovydas „RIMKENZO“ Rimkus, Deividas Danyla, vienas iš „Jungle King“ įkūrėjų Dominykas Dirkstys, Arnoldas Misiūnas ir kiti. „UTMA“ organizacija paskelbė ateinančius tris turnyrus – liepos 15 d. vyks Palangoje, rugsėjo 15 d. Kaune, o lapkričio 10 d. Kauno sporto halėje bus įteiktas pirmasis „UTMA“ titulas.

Rezultatas

expand_more
expand_more

Koeficientas

Statoma suma

Rezultatas

expand_more
expand_more
expand_more

Koeficientas

Statoma suma

Europietiški dešimtainiai

Trupmeniniai

Amerikietiški

Tikimybė

Baigčių koeficientai

+ Pridėti statymą

Pelnas

Apyvarta (išstatyta suma)

Statymų skaičius

Vidutinė statymo suma

Rezultatai

img 0
img 0,00 €
img 0.00%
img 0 €

D. Dirkstys vs A. Misiūnashh

Pasirodžius naujienai, kad prieš pagrindinę kovą susikaus Vitas Karosas vs Matas Pultaražinskas, buvo tikrai nemaža intriga, kas žengs į ringą pagrindinėje vakaro kovoje. „UTMA“ organizuotuose turnyruose jau matėme Dominyką Dirkstį bei Arnoldą Misiūną, tačiau liepos 15 d. Palangoje jie pirmą kartą stos vienas prieš kitą.
Tiek A. Misiūnas, tiek D. Dirkstys prieš tai „UTMA“ kovose įveikė Dovydą „RIMKENZO“ Rimkų. A. Misiūnui kova prieš D. Rimkų buvo debiutinė „UTMA“ turnyre ir iki šiol yra iškovojęs būtent šią vieną pergalę. Skandalingajam kovotojui tai puiki galimybė parodyti savo kitą veidą. Gerai žinomas kovotojas asmeniniame gyvenime buvo įsivėlęs ne į vieną skandalą, tačiau patirtis ir įgūdžiai kovos ringe pakels „UTMA“ turnyrą į aukštesnį lygį.
D. Dirkstys yra laikomas vienu iš talentingiausių savo amžiaus kovotojų. Dar būdamas labai jaunas į savo veiklą įtraukė papildomą veiklą – „Jungle King“. Dominykas yra vienas iš šios organizacijos įkūrėjų, kurios organizuojamuose turnyruose į ringą žengia ir pats. Būtent birželio 25 d. vyksiančiame „Jungle King 4”, kur pamatysime Laurynas „Maybach“ Burovas vs Mindaugas „Minedas“ Jonušas revanšinę kovą, susikaus ir D. Dirkstys. Jo varžovas bus Deividas.

Geriausios lažybų bendrovės