Naujienos Lažybų gidas Sportas Lažybų bendrovės
arrow_back_ios Atgal

Kur žaisti? Teniso kortai Klaipėdoje

zaidejai zaidzia teniso korte

Klaipėdoje ar Vakarų Lietuvoje gyvenantiems teniso sporto mylėtojams, augantiems atletams ar poroms, norinčioms paįvairinti laisvalaikį pristatysime, kur yra geriausi teniso kortai Klaipėdoje. Pristatysime lokaciją ir svarbiausią informaciją apie ją. 

Tauralaukio sporto arena

tauralaukio sporto arenos puslapis

https://sporto-arena.lt/

Adresas: Tauralaukio g. 1, Klaipėda

Ko gero visi klaipėdiečiai puoselėja šiltus jausmus Tauralaukio mikrorajonui. Tai – graži, tvarkinga ir daug gamtos turinti miesto dalis. Šiaurinėje Klaipėdos dalyje esantis mikrorajonas turi ir nuosavus teniso kortus. Tauralaukio sporto arena yra 1500 m2 ploto sporto centras, kuriame galima išmėginti įvairias sporto šakas.

Čia yra vieni moderniausių uždarų lauko teniso kortų Klaipėdoje su HARD danga. Treniruotis galima visus metus 07-23 valandą. Kainoraštis pateikiamas interneto svetainėje ir skiriasi priklausomai nuo to ar turite sutartį, ar ne.

„Tauralaukio sporto arenoje“ vyksta grupinės vaikų treniruotės ir individualūs užsiėmimai suaugusiems. Kortus rezervuoti galima internetu. 

„Kredito garanto“ teniso arena (Klaipėdos teniso arena)

klaipedos teniso arenos puslapis

https://www.vakarutenisas.lt/ 

Adresas: Žiemos sezonu – Šilutės pl. 48, Klaipėda; Vasaros sezonu – Kretingos g. 38, Klaipėda (dviračių trekas)

„Kredito garanto“ teniso kortai Klaipėdoje yra ne tik Šilutės plente (kur, uždaroje erdvėje viskas vyksta žiemą bei šaltuoju metų laiku), tačiau ir Kretingos gatvėje, dviračių treke prie LCC universiteto.

Čia dirba ne vienas vaikų treneris, kuris dirba su 5-15 metų vaikų grupėmis. Individualios treniruotės rengiamos ir suaugusiems. Laiką rezervuoti galima telefonu arba internetu.

Svarbu paminėti ir tai, kad šalia teniso kortų yra ir paplūdimio tinklinio arena bei pirtis jėgų atstatymui su galimybe pasikviesti masažuotoją. „Kredito garanto“ teniso arena priima ir įmonių renginius.

Teniso kortai Savanorių g. 4

kogas teniso kortu puslapis

https://www.kogas.eu/

Adresas: Savanorių g. 4, Klaipėda.

Teniso klubas „Kogas“ organizuoja vaikų, senjorų ir mėgėjų teniso varžybas ir turnyrus. Šis klubas atsirado tada, kai Šv. Pranciškaus onkologijos centro teniso aikštyne pranciškonų ordino vienuoliai leido organizuoti treniruotes. Žaisti čia gali ir vaikai, ir suaugusieji, organizuojamos ne tik varžybos, bet ir grupinės bei individualios treniruotės.

Čia taip pat savo bazę turi ir „Tennis Star“ klubas. Treniruotis galima ir vaikams, ir paaugliams, ir suaugusiems (individualiai arba poromis).

Padelio namai

padelio namuu teniso kortu puslapis

https://padelionamai.lt/ 

Adresas: Jungtinė g. 1, Aukštkiemiai, Klaipėdos raj. 

Galbūt tai ne tenisas, bet norintiems aktyviai praleisti laiką, bet tiek daug neprakaituoti, kiek žaidžiant tenisą, yra galimybė išmėginti padelį. Aukštkiemiuose esantys „Padelio namai“ kviečia 6-18 metų vaikus registruotis bei treniruotis ir tobulėti. Na, o suaugusieji gali įsigyti laiką salėje bei žaisti vieni prieš kitus ar su treneriais tobulėti individualiai.

„Padelio namuose“ yra ir Technogym sporto salė su moderniausiais treniruokliais, asmeniniais treneriais bei sauna.

Straipsnio autorius: Valdas
Atnaujinta: 2024-06-25

Geriausios lažybų bendrovės