Naujienos Lažybų gidas Sportas Lažybų bendrovės
arrow_back_ios Atgal

Teniso kortai Kaune – kur treniruotis ir pasivaržyti?

teniso zaidejai bando atmusti kamuoli

Vilniuje yra pasirinkimas žaisti ant sintetinės žolės, grunto, vadinamojo kilimo, asfalto, gumos, medžio ir kietos dangos. O kaip laikinojoje sostinėje – kur žaisti šį žaidimą Kaune?

Kilimas

teniso kortai su kilimo danga kaune

Viena populiaresnių teniso dangų Kaune – kilimas. Daugiausiai tokio tipo, kartu su grunto danga, teniso kortų – net 16 – siūlo „Tennis Space“ (Islandijos pl. 9C). „Megatennis“ kortuose (Pipirų g. 1, Domeikava) tokių kortų yra 8, o Kauno „Žalgirio“ sporto komplekse (A. ir J. Gravrogkų g. 4) – 7.

Gruntas

teniso kortai su grunto danga kaune

Ant grunto Kaune galima žaisti jau minėtame Kauno „Žalgirio“ sporto komplekse, „Megatennis“ ir „Tennis Space“ kortuose. Taip pat ant grunto dangos Kaune galima rungtyniauti 6 kortų G. Sabeckio teniso mokykloje (Veiverių g. 151), Kauno „Žalgirio“ jachtklubo teniso kortuose ((2 kortai) R. Kalantos g. 124) ir VDU Prezidento Valdo Adamkaus sporto komplekse ((1 kortas) Studentų g. 11, Akademija).

Sintetinė žolė

Kaune populiaru žaisti tenisą ant ir sintetinės žolės – tai įrodo nemažas teniso centrų pasirinkimas. „Ąžuolyno“ sveikatingumo centro (Sporto g. 3) teniso aikštyne įrengti net 6 sintetinės žolės kortai. Tiek pat kortų – Kauno teniso klube (Sporto g. 6). Dar viena, 1 korto teniso aikštelė įrengta Šilainiuose (Stalupėnų g. 8).

Kitos dangos

teniso kortai su kieta danga kaune

Ant kietos dangos Kaune galima žaisti vos dviejose vietose – keliuose iš 16 „Tennis Space“ kortų ir 3 kortų „VS-FITNESS“ teniso aikštyne (Islandijos pl. 32).

„eXpedicija.lt“ (Jadagoniai, Kauno raj.) siūloma žaisti viename asfalto dangos korte. Kaip ir Vilniuje, taip ir Kaune, čia tenisą galima žaisti ant medžio. Tokią paslaugą siūloma angarinėje sporto salėje (Radvilėnų pl. 19).
Apie Vilniuje esančius teniso galite skaityti čia.

Straipsnio autorius: Valdas
Atnaujinta: 2024-06-11

Geriausios lažybų bendrovės