Naujienos Lažybų gidas Sportas Lažybų bendrovės
arrow_back_ios Atgal

Sporto lažybos – populiariausios statymų sporto šakos, geriausios lažybų bendrovės ir kita naudinga informacija

zmogus stebi rungtynes ir dalyvauja sporto lazybose

Sporto lažybos yra viena populiariausių azartinių lošimų rūšių Lietuvoje. Čia lažybos legalios jau daugiau nei dvidešimt metų, didžioji dauguma internetinių kazino turi lažybų skiltį, kas rodo, jog norint atkreipti žaidėjų dėmesį, vien tik žaidimų turėti neužtenka. Sporto statymai išsiskiria tuo, jog ši pramoga apjungia sporto rungtynių stebėjimą su pinigų laimėjimo galimybe. Mėgstamos komandos pergalės atveju galima džiaugtis ne tik už iškovotą pergalę, bet ir dėl to, kad pavyko laimėti pinigų. Skamba smagiai, bet ar iš tikrųjų viskas taip paprasta?

Tam tikrais atvejais gali užtekti sėkmės, kad sporto lažybose pavyktų laimėti pinigų. Tačiau, norint būti sėkmingu ilguoju laikotarpiu, reikia įdėti daug darbo ir pastangų. Informacijos rinkimas, analizė, banko valdymas, koeficientai, vertingų statymų paieška. Į šį procesą įeina labai daug aspektų, su kuriais iš arčiau galite susipažinti mūsų nuolat pildomame lažybų gide. Jeigu į sporto lažybas žiūrima kaip į pramogos formą, tuomet svarbiausia laikytis banko valdymo taisyklių ir rungtynių stebėjimas iš karto taps kur kas įdomesnis. Jeigu į lažybas norima pažiūrėti iš profesionalios pusės, tuomet pasiruoškite dideliam informacijos kiekiui.

Populiariausios sporto šakos

Šiais laikais atlikti statymus galima už pačias įvairiausias sporto šakas. Pradedant krepšiniu ir futbolu bei baigiant smiginiu, golfu, e-sportu ir kita. Žemiau išskyrėme kelias populiariausias sporto šakas Lietuvoje, kuriose atliekama daugiausiai statymų:

⦁ Krepšinis – tikriausiai būtų keista, jeigu ant populiariausios sporto šakos Lietuvoje nebūtų atliekama daug statymų. Didžioji dalis lietuvių gerai išmano šią sporto šaką ir tai yra viena iš priežasčių, kodėl daug statoma už krepšinio rungtynes. Prie šios sporto šakos populiarumo statymuose prisideda ir lažybų bendrovės, kadangi leidžia statyti ne tik už pagrindines baigtis, bet ir asmeninę žaidėjų statistiką. NBA, Eurolyga, Ispanijos ACB, LKL, EuroCup, FIBA Čempionų lyga yra populiariausi turnyrai statymams.
⦁ Futbolas – nors Lietuvoje futbolas ir nėra toks populiarus kaip kitose pasaulio šalyse, už šią sporto šaką vis tiek atliekamas didelis kiekis statymų. Visos lažybų bendrovės savo pasiūloje turi pačias įvairiausias futbolo lygas. Pažymėti galima ir tai, jog futbolo rungtynėse įprastai galima rasti didžiausią statymų pasiūlą – rungtynių nugalėtojas, pranašumas, suminis daugiau/mažiau, kampiniai, geltonos kortelės, smūgiai į vartų plotą ir kita.


⦁ Tenisas – tai pati populiariausia individuali sporto šaka, kuri išsiskiria savo dinamika. Atliekant statymus už teniso mačus, labai svarbu turėti pakankamai informacijos apie kiekvieną tenisininką, kadangi čia viską lemia vienas žaidėjas. Tuo tenisas ir skiriasi nuo komandinių sporto šakų.
⦁ Ledo ritulys – populiarumu nusileidžia tiek futbolui, tiek krepšiniui, tačiau iš likusių komandinių sporto šakų, ledo ritulys yra viena populiariausių. NHL yra ta lyga, kurioje galima rasti didžiausią statymų pasiūlą, tačiau Lietuvoje daug statymų atliekama įvairių čempionatų metu, taip pat dėmesio susilaukia skirtingų Europos šalių vietinės lygos.

Geriausios lažybų bendrovės

Lažybų bendrovės pasirinkimas yra vienas svarbiausių dalykų, kalbant apie sporto lažybų patirtį internete. Mažiau patyrę žaidėjai dažnai nežino nuo ko pradėti – kaip atlikti statymus, kaip išsirinkti bendrovę, kokie yra geriausi statymai ir kita. Su viskuo galima susipažinti po truputį, tačiau pirmas žingsnis turėtų būti bendrovės pasirinkimas.

Svarbu pažymėti tai, jog lietuviškos ir užsienyje veikiančios lažybų bendrovės skiriasi. Žemiau išskyrėme pagrindinius operatorių pliusus ir minusus.

Lietuviškos lažybų bendrovės

Lietuviškos lošimų svetainės savo žaidėjams užtikrina visišką saugumą. Jos veikia turėdamos lošimų priežiūros tarnybos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos išduotą licenciją, kas užtikrina, jog vykdoma veikla yra sąžininga ir legali. Čia nekils jokių nesklandumų su pinigų įnešimu, bus pasiekiami visi Lietuvoje veikiantys bankai.

7bet lažybų bendrovė

Vis tik, šiose bendrovėse nėra jokių premijų. Taip yra todėl, kad pagal Lietuvoje galiojančius lošimų įstatymus, visi bonusai yra draudžiami. Lietuviškose bendrovėse nėra ir kriptovaliutų. Tačiau, čia panaudojant „Smart-ID“ arba mobilųjį parašą, galima ypač greitai ir patogiai susikurti paskyrą. Lietuviškos lažybų bendrovės gali turėti papildomą pasiūlą įvykiuose, kurie susiję su lietuviais – įvairūs pramoginiai renginiai, Lietuvos komandų rungtynės tarptautiniuose turnyruose ir kita.

Užsienio lažybų bendrovės

Užsienio bendrovės turi tam tikrų minusų, pavyzdžiui, pagalba nepasiekiama lietuvių kalba, didžioji dalis svetainių versijos lietuvių kalba, todėl naršyti reikia angliškai arba kitomis kalbomis. Reikia būti atsargiems ir registruojantis – visada pasitikrinti, ar bendrovė turi reikiamas licencijas. Tačiau, jos veikia daug atviresnėje rinkoje, kur yra mažiau ribojimų. Dėl to, čia nauji žaidėjai gali nuolat pasinaudoti įvairiausiomis premijomis – įnešimo padidinimas, nemokami statymai, lojalumo programos ir kita.

Šiose lošimų svetainėse įprastai pasiekiamos kriptovaliutos, kas tampa vis populiaresniu mokėjimo metodu. Atlikti statymus dažniausiai galima didesniais limitais. Vienas didžiausių užsienio bendrovių pliusų yra tai, jog jų pasirinkimas yra ypač didelis. Dėl to, galima neabejoti, kad kiekvienas lošėjas atras sau tinkamą variantą. Profesionalai ne retai naudoja bent kelias paskyras vienu metu, kadangi vienose svetainėse yra geresnė krepšinio pasiūla, kitose geresni teniso koeficientai.

Populiariausi statymai

Šiais laikais lošimų svetainėse galima atlikti pačius įvairiausius statymus – nuo rungtynių nugalėtojo iki įvairių statistikos pasirinkimų. Labiau patyrę žaidėjai dažniausiai renkasi iš kelių pagrindinių statymų pasirinkimų, kadangi juose lengviau randama vertė nei papildomuose pasirinkimuose. Žemiau išskyrėme kelias pagrindines kategorijas, kuriose atliekama didžioji dalis statymų:

⦁ Rungtynių nugalėtojas
⦁ Pranašumas
⦁ Suminis daugiau/mažiau
⦁ Ilgalaikiai statymai

Visus šiuos statymus galima rasti pačiose įvairiausiose lygose – ne tik aukščiausiose, bet ir žemesnėse. Galima sakyti, kad tai yra sporto lažybų pagrindas. Kuo populiaresnė lyga, tuo statymų pasirinkimas didesnis. Prisideda žaidėjų bei komandinės statistikos statymai, taip pat įvairių kitų pasirinkimų, pavyzdžiui, dvigubi statymai.

Sporto lažybų premijos

Nors šiuo metu lietuviškose svetainėse bonusai nėra prieinami, su populiariausiomis lažybų premijomis verta susipažinti, kadangi jomis galima pasinaudoti užsienyje veikiančiose bendrovėse. Anksčiau šie pasiūlymai buvo pasiekiami ir Lietuvoje – galbūt, laikui bėgant lošimų įstatymai Lietuvoje keisis ir bonusai vėl taps prieinami. Tokiu atveju mūsų svetainėje iš karto sužinosi geriausius pasiūlymus.

⦁ Įnešimo premija – tai populiariausias pasiūlymas, kurio metu reikia pasipildyti paskyrą ir galima gauti tokio paties dydžio premiją. Sąlygos būna įvairios, šiam bonusui taikomi didžiausi peržaidimo reikalavimai, tačiau gaunama premija gali siekti 100€, 200€, 300€ ar dar daugiau.
⦁ Nemokamas statymas – šis bonusas suteikia galimybę be jokios rizikos atlikti tam tikrą statymą. Laimėjimo atveju žaidėjui yra išmokama laimėta dalis.
⦁ Statymas be rizikos – tai panaši premija į nemokamą statymą, tik čia reikia atlikti statymą iš savų pinigų – jeigu statymas bus nesėkmingas, bendrovė sugrąžins statytą sumą nemokamo statymo pavidalu.
⦁ Koeficientų padidinimas – tai galima vadinti pasyvia premija, kur nereikia nieko papildomai daryti, tiesiog sudarius kombinuotą statymą iš bent trijų ar daugiau įvykių, bendras koeficientas yra padidinamas 10%. Sąlygos gali būti ir kitokios.
⦁ Lojalumo programa – kai kuriose bendrovėse kaupiant taškus už atliekamus statymus, galima kelti savo lygį, gauti papildomų naudų bei mėgautis dar malonesne lošimų patirtimi.

VulkanBet naujo žaidėjo premija

Sporto lažybų patarimai

Norint atlikti sporto statymą, pirmiausia, reikia pasirinkti lažybų bendrovę ir susipažinti su pasiūla. Įsitikinti, kad suprantate, už ką atliekamas statymas, kad vėliau nekiltų nesusipratimų. Pramoginius statymus už mėgstamą komandą atlikti nėra sudėtinga, tačiau būtina laikytis atsakingo lošimo taisyklių.

Norint pagerinti savo statymų įgūdžius ir daugiau dėmesio skirti profesionaliems pasirinkimams, reikia žinoti tokias sąvokas kaip statymų vertė, kas yra marža ir kaip ji apskaičiuojama. Sekite mūsų svetainėje talpinamus lažybų gidus ir turėsite galimybę geriau pažinti statymų pasaulį.

Straipsnio autorius: Valdas
Atnaujinta: 2024-05-20

Geriausios lažybų bendrovės