Naujienos Lažybų gidas Sportas Lažybų bendrovės
arrow_back_ios Atgal

Eurolygos lažybos: „Žalgirio“ statymai, individualūs žaidėjų pasirodymai

„Žalgiris“ lažybos

Eurolyga – pajėgiausias bei konkurencingiausias krepšinio turnyras Europoje. 18 stipriausių Eurolygos klubų reguliariajame sezone varžosi 34 turų sistema, kurioje kiekviena komanda sužaidžia po dvi rungtynes, namuose ir išvykoje, su visais turnyre dalyvaujančiais klubais. Eurolygos lažybos – siūlo lyga besidomintiems atlikti pasirinkimus už konkrečių rungtynių baigtis, už komandų patekimą į finalinį ketvertą, į atkrintamąsias, į individualių žaidėjų pasirodymus bei pasirinkimus dėl čempionų. „Žalgirio“ lažybos – viena populiariausių krepšinio lažybų sričių. Šiuos Eurolygos statymus ir apžvelgsime.

„Žalgirio“ lažybos: individualūs žaidėjų pasirodymai

Individualūs pasirodymai – vis sparčiau populiarėjanti Eurolygos lažybų opcija.

  • Žaidėjų pelnomi taškai
  • Žaidėjų atkovoti kamuoliai
  • Žaidėjų atlikti rezultatyvūs perdavimai
  • Žaidėjų blokuoti metimai
  • Žaidėjų perimti kamuoliai
  • Kiek tritaškių įmes žaidėjas
  • Žaidėjų statymai H2H, kuris pelnys daugiau taškų, kuris atkovos daugiau kamuolių ir t.t.
  • Žaidėjų suminiai statymai – kiek tam tikri žaidėjai kartu pelnys taškų

Eurolygos lažybų individualioje pasiūloje galima atlikti statymus už aukščiau išvardintus pasirinkimus. Žaidėjo pelnomi taškai, kaip ir didžioji dalis kitų pasirinkimų turi dvi opcijas – daugiau arba mažiau, pvz.: Edgaro Ulanovo taškams mače su „Real“ skiriamas 8.5 taško linija, jeigu manote, kad Edgaras pelnys 9 arba daugiau taškų – renkatės suminį daugiau, jeigu atvirkščiai – mažiau.

Identiška pasiūla siūloma ir žaidėjo atkovotų kamuolių, rez. perdavimų, blokuotų, perimtų kamuolių, tritaškių metimų pasirinkimuose. Kiek kitaip yra su žaidėjų H2H (tarpusavio dvikova) – pasiūloje parenkami du žaidėjai ir besilažinantiems siūloma pasirinkti vieną krepšininką iš dviejų, kuris pelnys daugiau taškų, atkovos kamuolių ir t.t.

Trečioji skirtinga individualių žaidėjų pasirodymų sritis – žaidėjų suminiai, kai renkamasi dviejų žaidėjų suminis daugiau/mažiau. Pvz.: ar Edgaras Ulanovas ir Mario Hezonja kartu sudėjus pelnys daugiau ar mažiau taškų nei užbrėžta 21.5 taško linija.

„Žalgirio“ lažybos: patekimas į atkrintamąsias

Reguliariajame sezone komandoms perkopus į lemiamų rungtynių trečdalį prasideda kovos dėl atkrintamųjų bei įkrintamųjų varžybų. Būtent į šias pozicijas dažniausiai taikosi Kauno „Žalgirio“ krepšininkai. Patekimas į atkrintamąsias tampa viena labiausiai aptarinėjamų temų, kai skaičiuojami scenarijai, ko ir kiek reikia komandoms, siekiančioms patekti į atkrintamąsias. 2023/2024 m. sezone „Žalgirio“ galimybės svyravo ir buvo vertinamos nuo 30 iki 10 koeficientu.

2022/2023 metų sezone kauniečiai pateko į atkrintamąsias, kuriose susitiko su „Barcelona“ krepšininkais – katalonai įrodė pranašumą (91:69, 89:81 bei 66:77).

2021/2022 bei 2020//2021 sezonuose „Žalgiris“ į atkrintamąsias nepateko, o 2019/2020 sezonas buvo nutrauktas dėl pasaulį sukausčiusios pandemijos.

2018/2019 vs Stambulo „Fenerbahce“. Serija baigėsi turkų pergale 3-1 (76-43, 80-82, 57-66, 82-99)

2017/2018 sezonas – sėkmingiausias „Žalgirio“ sezonas, kuriame Šarūno Jasikevičiaus treniruojami kauniečiai užėmė 3-iąją vietą, lemiamoje dvikovoje įveikę Maskvos CSKA krepšininkus.

Eurolygos lažybos

Bendrai Eurolygos mačuose siūlomi standartiniai krepšinio pasirinkimai – mačo baigtis, rungtynių taškų suminis, komandos pranašumo pliusinės arba minusinės linijos. Atskirų ketvirčių nugalėtojai, bei pranašumai. Kiekviename Eurolygos mače galima rinktis ir už jau apžvelgtų individualių žaidėjų statistiką.

Eurolygos statymai išsiskiria dar ir tuo, jog galima lažintis ne tik už konkrečių mačų baigtis, bet atlikti ir statymus ilgalaikėje pasiūloje, kurioje galima rasti pasirinkimus už Eurolygos reguliariojo sezono nugalėtojus, už patekimą į „Final 4“, už komandą – čempionę, už ekipas, kurios pateks į atkrintamąsias ar įkrintamąsias.

Straipsnio autorius: Valdas
Atnaujinta: 2024-05-02

Geriausios lažybų bendrovės