Naujienos Lažybų gidas Sportas Lažybų bendrovės
arrow_back_ios Atgal

Didžiausia Eurolygos žaidėjų pasiūla – kur atlikti statymus už asmeninę žaidėjų statistiką?

Eurolygos žaidėjų pasiūla

Jeigu anksčiau būdavo galima atlikti statymus tik už žaidėjų pelnomus taškus, tai dabar vis daugiau skirtingų lažybų bendrovių leidžia rinktis iš kur kas didesnio pasirinkimo. Vertinant lažybų svetainių pasiūlą, žaidėjų statymai yra gana svarbus aspektas, kadangi tai lošėjams atveria daug daugiau galimybių. Tiek ieškant vertingų statymų, tiek norint labiau įsitraukti į rungtynes, Eurolygos žaidėjų statistikos statymai tam gali būti puikus pasirinkimas.

Dabar, kai šiuolaikinės technologijos leidžia turėti ypač daug statistikos, žaidėjų statymai gali turėti kur kas daugiau vertės nei pagrindinės rungtynių baigtys. Dabar galima matyti, kaip tam tikroms komandoms sekasi stabdyti skirtingų pozicijų žaidėjus, galima matyti statistiką, kiek įprastai vidurio puolėjai įmeta taškų prieš tam tikrą komandą ir t.t. Dėl to, yra nemažai žmonių, kurie specializuojasi ties žaidėjų statymais ir tikrai atsiranda vis daugiau lošėjų, kuriems aktualu, kur yra didžiausia Eurolygos žaidėjų pasiūla.

Jeigu anksčiau žaidėjų statymai Lietuvoje asocijuodavosi su NBA lyga, tai dabar ne ką mažiau dėmesio skiriama ir Eurolygai. Naujojo formato turnyras krepšinio gerbėjams suteikia galimybę stebėti daugybę rungtynių, o lošėjai gali pasidžiaugti gana jiems palankiu formatu – visos komandos tarpusavyje sužaidžia po du kartus. Tai reiškia, kad galima lyginti, kaip komandoms sekasi žaisti tarpusavyje, kuriuos žaidėjus pavyksta pristabdyti, kurių ne.

Šiame straipsnyje visą dėmesį skirsime Eurolygos žaidėjų pasiūlos analizei. Į ką verta atkreipti dėmesį, kurie statymai turi mažiausiai vertės bei kurios lažybų bendrovės turi didžiausią Eurolygos žaidėjų pasiūlą. Bet prieš tai, čia išskyrėme statymus, kurių galima tikėtis skirtingose lažybų bendrovės:

  • Žaidėjo pelnomi taškai
  • Žaidėjo atkovoti kamuoliai
  • Žaidėjo atlikti rezultatyvūs perdavimai
  • Žaidėjo blokuoti metimai
  • Žaidėjo perimti kamuoliai
  • Kiek tritaškių įmes žaidėjas
  • Žaidėjų statymai tarpusavyje – kuris pelnys daugiau taškų, kuris atkovos daugiau kamuolių ir t.t.
  • Žaidėjų suminiai statymai – kiek tam tikri žaidėjai kartu pelnys taškų

Geriausios lažybų bendrovės su didžiausia Eurolygos žaidėjų pasiūla

Ieškant lažybų bendrovės, kuri turi plačią žaidėjų statistikos pasiūlą, atkreipti dėmesį reikėtų ne tik į statymų pasirinkimą, bet ir į kitus svarbius aspektus – saugumą, licenciją, mokėjimo metodų pasirinkimą, registracijos procesą, pagalbos darbo laiką, mobilų pasiekiamumą. Be jokių abejonių reikėtų palyginti ir suteikiamų statymų koeficientus. Mes atrinkome kelias lažybų bendroves, kurios ne tik suteikia galimybę statyti už asmeninę žaidėjų statistiką Eurolygos rungtynėse, bet tuo pačiu ir užtikrina žaidėjams saugią, sąžiningą ir kokybišką aplinką.

7bet

7bet yra Lietuvoje veikianti lažybų bendrovė, kuri su lietuviška lošimų licencija užtikrina saugią ir sąžiningą aplinką. Žaidėjams svetainė pasiekiama lietuvių kalba, taip pat galima su pagalba susisiekti lietuviškai. Be papildomų bendrovės aspektų ir funkcijų, tokių kaip „Early Payout“, čia galima atlikti pačius įvairiausius statymus už Eurolygos žaidėjų asmeninę statistiką.  

Šią lažybų bendrovę pagirti galima už tai, kad leidžia rinktis ne tik iš klasikinės pasiūlos, bet ir turi papildomus žaidėjų pasirinkimus, pavyzdžiui, H2H – kuris žaidėjas surinks daugiau taškų ar atkovos daugiau kamuolių. Žemiau pateikiame pasiūlą su skirtingais pavyzdžiais.

Žaidėjo taškai yra klasikinė pasiūla, kurioje galima statyti tiesiog už tai, ar žaidėjas įmes daugiau ar mažiau taškų nei iš anksto lažybų bendrovės nustatyta suma.

7bet statyti galima už žaidėjų atkovotus kamuolius, atliekamus rezultatyvius perdavimus, pataikytus tritaškius. Žemiau pateikiame šių statymų pavyzdžius:

Pažymėti reikia tai, kad šioje bendrovėje yra ir papildoma žaidėjų statymų pasiūla. Pavyzdžiui, tam tikras žaidėjų asmeninis statistinis rodiklis iš karto sukombinuotas su komandos pergale. Pavyzdyje galima matyti, kad leidžiama statyti už tai, kad Keenan Evans pelnys 15 ir daugiau taškų bei „Žalgiris“ laimės.

Kita asmeninės žaidėjų statistikos statymų rūšis, kai nėra nustatoma tiksli suma ir leidžiama statyti už įvairią taškų suma, kas tuo pačiu ir padidina koeficientą. Čia tokio statymo pavyzdys:

Pridėti būtina ir tai, kad galima statyti už žaidėjų H2H. Šio statymo metu pasirenkama, kuris iš žaidėjų pelnys daugiau taškų ar atkovos daugiau kamuolių. Statymų aprašymai pateikiami gana aiškiai, todėl nesunku susigaudyti.

Megapari

Megapari yra užsienyje populiari lažybų svetainė, kuri išsiskiria ne tik plačia statymų pasiūla, bet ir solidžiais koeficientais. Svetainė išversta į daugybę skirtingų kalbų, tarp kurių yra ir lietuvių. Labiau patyrę žaidėjai gali pastebėti, kad bendrovė naudoja gana populiarią lažybų platformą, kuri yra lygiai tokia pati kaip ir kitose užsienyje veikiančiose bendrovėse.

Kalbant apie žaidėjų statistikos statymus, Megapari galima rasti skirtingas Eurolygos žaidėjų pasiūla baigtis. Ši bendrovė leidžia rinktis iš kelių skirtingų nustatytų suminių taškų daugiau/mažiau. Taip pat yra rezultatyvių perdavimų ir atkovotų kamuolių statymai. Žemiau pateikiame pavyzdį, kaip visa tai atrodo pasiūloje:

Kairėje pusėje galima matyti, kad yra H2H žaidėjų statymai su pranašumais. Šiuo atveju, pavyzdžiui, kad Aleksa Avramovič surinks trimis taškais daugiau nei Vanja Marinkovič arba atvirkščiai, kad Vanja Marinkovič nesurinks mažiau nei trimis taškais nei Aleksa Avramovič. Taip pat galima statyti, kad abu žaidėjai įmes daugiau arba mažiau taškų nei nustatyta riba.

Dešinėje pusėje galima matyti, kad tam pačiam žaidėjui yra nustatytos skirtingos taškų sumos – kuo daugiau taškų, tuo didesnis koeficientas.

Išskirti galima dar papildomą statistikos statymą, kurio metu leidžiama statyti už bendrą sumą, į kurią įeina taškai, rezultatyvūs perdavimai ir atkovoti kamuoliai. Šis statymas atrodo taip:

Betwinner

Betwinner savo žaidėjams suteikia labai panašias sąlygas kaip ir Megapari. Tai taip pat užsienyje veikianti lažybų bendrovė, kuri naudoja tokią pačią lažybų platformą kaip ir Megapari. Skirtumas tas, kad Betwinner svetainė nėra pasiekiama lietuvių kalba. Kadangi lažybų platforma tokia pati, tai ir statymų pasiūla tokia pati. Pateikiame keletą pavyzdžių, kaip atrodo statymai už žaidėjų statistiką Betwinner svetainėje:

RoySpins

RoySpins yra dar viena gerai žinoma lažybų bendrovė užsienyje, kuri savo pasiūloje turi Eurolygos žaidėjų asmeninės statistikos statymų. Pažymėti galima tai, kad svetainė nėra labai patogi ir gali prireikti šiek tiek laiko, kol priprasite prie naršymo, tačiau svarbiausia, kad galima atlikti įvairius žaidėjų statymus. RoySpins šią pasiūlą pateikia kiek kitaip – parenka tam tikrus komandų žaidėjus ir iš karto jiems pritaiko kelis skirtingus statymus.

Čia galima matyti, kad leidžiama statyti už tai, kiek Tadas Sedekerskis atkovos kamuolių bei pelnys taškų. Prie kitų žaidėjų dar yra papildoma skiltis – rezultatyvūs perdavimai. Statymai pateikiami gana patogiai, kadangi susiradus norimą žaidėją, galima matyti visus jam suteikiamus statymus ir nereikia naršyti po skirtingas kategorijas.

Straipsnio autorius: Valdas
Atnaujinta: 2024-03-20

Geriausios lažybų bendrovės