Naujienos Lažybų gidas Sportas Lažybų bendrovės
arrow_back_ios Atgal

Copa America 2024 pusfinaliai – tvarkaraštis, statymai, prognozės ir koeficientai

Copa America 2024

Dar prieš prasidedant Copa America 2024 turnyrui, buvo daug kalbama apie finalą, kuriame turėjo susitikti Argentina – Brazilija. Tai be jokių abejonių dvi talentingiausios regiono komandos, tačiau jeigu vieni kol kas žygiuoja gana užtikrintai, brazilai jau kraunasi lagaminus namo. Sužaidus ketvirtfinalius, apie kuriuos daugiau galite sužinoti Copa America ketvirtfinalių apžvalgoje, paaiškėjo Copa America pusfinaliai: Argentina – Kanada ir Urugvajus – Kolumbija.

Argentiniečiai į pusfinalį žengė gana sunkiai – tik po 11 m baudinių serijos, nors varžovas buvo Ekvadoras. Visgi, viskas galėjo pasibaigti ir kur kas anksčiau, jeigu ne 90+2 min. įmuštas Kevin Rodriguez įvartis, kuris ir išlygino rezultatą. Būsimas varžovas – Kanada, su šia rinktine jau argentiniečiai žaidė grupių etape ir laimėjo 2:0. Akivaizdu, kad kelias iki finalo tikrai ne pats sunkiausias ir tuo būtina pasinaudoti.

Antrajame pusfinalyje laukia kur kas įdomesnis mačas. Čia susitinka Urugvajus, kuris išmetė brazilus bei pora metų nepralaimėjusi Kolumbija. Intrigos bus labai daug, tą mato ir lažybų bendrovės, kadangi koeficientai už pergales yra beveik identiški. Žemiau pateikiame pagrindinių statymų koeficientus, kurie šiuo metu pasiekiami 7bet lažybų bendrovėje.

Data Rungtynės Pagrindinis laikas Pateks į kitą etapą Suminis 2,5
1 X 2 Daugiau Mažiau
Liepos 10 d. 03:00 val. Argentina – Kanada 1,35 4,75 9,50 1,18 / 5,00 2,00 1,81
Liepos 11 d. 03:00 val. Urugvajus – Kolumbija 2,83 3,00 2,75 1,90 / 1,90 2,60 1,50

Argentina – Kanada

Pirmasis Copa America pusfinalis bus žaidžiamas liepos 10 d. 03:00 val. Lietuvos laiku. Beveik iš karto po EURO 2024 pusfinalio, kuriame susitiks Ispanija – Prancūzija. Tiek pagal bukmekerius, tiek ir žiūrint bendrai – Argentina čia yra ryški favoritė. Pasaulio čempionai kol kas žaidžia labai užtikrintai, nors varžovai ir nebuvo patys stipriausi. Pusfinalyje bus žaidžiama prieš Kanadą, prieš kurią buvo atidarytas Copa America 2024 turnyras.

Verta pažymėti tai, jog kanadiečiai Copa America turnyre dalyvauja pirmą kartą. Ši rinktinė debiutiniame turnyre pateko į ketvertuką, kas jau yra didelis pasiekimas. Kitaip nei Europos futbolo čempionate, čia yra žaidžiama dėl trečios vietos, o tai reiškia, kad kanadiečiai yra užsitikrinę dar bent vienas rungtynes – kovoje dėl trečios vietos jie būtų kur kas labiau motyvuoti nei argentiniečiai.

Argentina iki susitikimo su Ekvadoru, buvo laimėjusi visas trejas rungtynes ir nepraleidusi nei vieno įvarčio. Nedaug trūko, kad įvarčio neįmuštų ir Ekvadoras. Kanada ketvirtfinalį pasiekė laimėdami prieš Peru ir lygiosiomis sužaidę su Peru. Jiems stipriai pasisekė, kad kitoje grupėje pirmą vietą užėmė Venesuela, kas buvo gana didelė staigmena. Kaip ir Argentinos rinktinė, taip ir Kanada į pusfinalį pateko po 11 m baudinių serijos.

Argentina - Kanada Copa America 2024

Didelės intrigos šiame pusfinalyje nėra laukiama. Akivaizdu, kad rinktinės yra skirtingo lygio – talento Argentinoje kur kas daugiau. Kanadoje išskirti galima Alphonso Davies, kuris buvo įtraukiamas į TOP 10 Copa America 2024 futbolininkų sąrašą. Kanadiečiams turėtų kilti daug problemų ieškant progų puolime. Kai rinktinės žaidė grupių etape, kanadiečiai kamuolį kontroliavo 37% laiko, atliko 10 smūgių, 2 iš jų į vartų plotą. Kažko panašaus galima tikėtis ir šį kartą – argentiniečiai kontroliuos kamuolį, o Kanada ieškos progų greitajame puolime.

Galima priminti, kad Copa America turnyre tik finale yra žaidžiamas pratęsimas – visuose kituose atkrintamųjų mačuose po pagrindinio laiko yra iš karto mušami 11 m baudiniai. Kanados rinktinei lygiosios būtų didelis pasiekimas, tačiau šansų tam daug nėra. Žvelgiant iš lažybų pusės – eiti su kanadiečiais čia per daug pavojinga ir statymuose vertės tikrai nėra. Tai mažai patirties turinti rinktinė, kuri tokio lygio rungtynių nėra žaidusi. Nebūtų staigmena, jeigu Argentina ir vėl laimėtų tokiu pačiu rezultatu 2:0.

Urugvajus – Kolumbija

Jeigu pirmajame pusfinalyje visi tikisi argentiniečių pergalės, tai antrasis pusfinalis bus kur kas įdomesnis. Čia susitinka panašaus pajėgumo rinktinės, kurios išgyveno kardinaliai skirtingus ketvirtfinalius. Urugvajiečiai užėmė pirmą vietą grupėje turėjo žaisti prieš brazilus. Visgi, paskutiniu metu ši rinktinė ypač stringa ir pralaimėtas ketvirtfinalis nebuvo atsitiktinumas. Dar Copa America ketvirtfinalių prognozėse minėjome, kad verta atkreipti dėmesį į statymą, jog Urugvajus pateks į kitą etapą.

Urugvajus prieš Braziliją atsilaikė savo puikios gynybos dėka – būtent užtikrintu žaidimu gynyboje ši rinktinė ir pasižymi. Grupių etape buvo praleistas vos vienas įvartis, o pasižymėti nepavyko ir Brazilijos talentams. Nuo 74 min. Urugvajus žaidė turėdami vienu žaidėju mažiau – raudoną kortelę gavo gynėjas Nahitan Nandez, tačiau brazilai tuo pasinaudoti vis tiek nesugebėjo, o 11 m baudinių seriją pralaimėjo 2:4.

Kolumbija ketvirtfinalyje turėjo vieną silpniausių varžovų – nieko keisto, kad lažybų bendrovės už pergalę prieš Panamą davė tik apie 1,35 koeficientą. Favorito statusas buvo parodytas su kaupu – pergalė 5:0 tikrai nėra eilinė. Vis tik, rungtynės prieš Urugvajų bus visai kito lygio ir čia lengvo pasivaikščiojimo kolumbiečiai tikrai nesitiki.

Copa America turnyre puikią formą demonstruoja 32-erių James Rodriguez. Stebint jo žaidimą, galima prisiminti geriausius laikus, kai buvo įsigytas Madrido „Real“ klubo. Iš viso šiame turnyre atliko jau net 5 rezultatyvius perdavimus, o prieš Panamą įmušė ir pirmąjį įvartį. Puolime viskas sukasi aplink J. Rodriguez, iš kurio perdavimų laukia „FC Liverpool“ puolėjas Luis Diaz – šiame turnyre įmušęs jau du įvarčius.

Urugvajaus rinktinė grupių etape įmušė 9 įvarčius, tačiau, kai žaidžia prieš aukštesnio lygio varžovą, viską pradeda nuo geros gynybos. Rungtynės prieš JAV baigėsi 1:0, prieš Braziliją 0:0. Visai kitokį matome ir Kolumbijos veidą, kai yra žaidžiama ne prieš Panamą – su brazilais grupėje sužaidė 1:1. Paskutinis tarpusavio susitikimas baigėsi 2:2, tačiau 2021 metais abu Kolumbija – Urugvajus mačai baigėsi 0:0.

Apie Kolumbiją būtina pažymėti tai, jog paskutinį kartą rinktinė pralaimėjo tik 2022 m. vasario 2 d. Argentinos rinktinei. Nuo to laiko Kolumbija turi 27 nepralaimėtų rungtynių seriją. Į rungtynes žiūrint iš statymų pusės, jos atrodo per daug 50/50. Kolumbijos nepralaimėtų rungtynių serija tikrai įspūdinga, tačiau Urugvajaus žaidėjų branduolys kelia didesnį pasitikėjimą. Čia galima atkreipti dėmesį į tokius statymus kaip mažiau 2,5 arba mažiau 2,0.

Straipsnio autorius: Valdas
Atnaujinta: 2024-07-23

Geriausios lažybų bendrovės