Naujienos Lažybų gidas Sportas Lažybų bendrovės
arrow_back_ios Atgal

Copa America 2024 ketvirtfinaliai – tvarkaraštis, statymai, prognozės ir koeficientai

Ciles ir Argentinos varzybos

Copa America 2024 prasidėjo kiek vėliau nei EURO 2024, tačiau ketvirtfinalių laikai susivienodino. Dėl laiko juostų skirtumo, Copa America 2024 ketvirtfinaliai prasidės naktį iš ketvirtadienio į penktadienį (liepos 5 d. 04:00 val.). Pirmąsias rungtynes žais Argentina – Ekvadoras. Tuo tarpu penktadienio vakarą jau bus galima stebėti Ispanija – Vokietija ir Portugalija – Prancūzija Europos futbolo čempionate.

Žvelgiant į grupių etapą, išskirti galima dvejas rinktines, kurios nepatyrė nei vieno pralaimėjimo. Argentina A grupėje 2:0 įveikė Kanadą, 1:0 Čilę ir 2:0 Peru. Urugvajus C grupėje 3:1 įveikė Panamą, net 5:0 Boliviją ir 1:0 JAV. Viena iš staigmenų yra tai, jog Brazilija D grupėje liko antroje vietoje – į priekį praleido Kolumbiją. Į ketvirtfinalį nepateko Meksika, kuri B grupėje buvo laikoma favorite. Čia meksikiečiai varžėsi su Venesuela, Ekvadoru ir Jamaika. Ketvirtfinalyje nebus ir namuose žaidžiančių JAV futbolininkų. Jie C grupėje esminį mačą 1:2 pralaimėjo Panamos rinktinei.

Copa America 2024 ketvirtfinalių tvarkaraštis ir koeficientai

Ketvirtfinaliai prasidės naktį iš ketvirtadienio į penktadienį (iš liepos 4 d. į liepos 5 d.). Pirmas dvi naktis vyks po vienerias rungtynes, o iš šeštadienio į sekmadienį naktį bus žaidžiami likę du ketvirtfinaliai. Ryškiausiais favoritais lažybų bendrovės ketvirtfinaliuose išskiria Kolumbiją ir Argentiną. Galima manyti, kad už šias rinktines bus atliekama ypač daug statymų. Pavyzdžiui, kombinacijos, kad abi rinktinės laimės per pagrindinį laiką, koeficientas yra apie 1,94 – 2,00. Žemiau pateikiame ketvirtfinalių laikus ir pagrindinius statymų koeficientus, kurie šiuo metu pateikiami 7bet bendrovėje.

Data Rungtynės Koeficientai Pateks į kitą etapą Suminis 2,5
1 X 2 Daugiau Mažiau
Liepos 5 d. 04:00 val. Argentina – Ekvadoras 1,46 4,00 8,50 1,20 / 4,75 2,45 1,55
Liepos 6 d. 04:00 val. Venesuela – Kanada 2,60 3,00 3,00 1,83 / 2,00 2,45 1,55
Liepos 7 d. 01:00 val. Kolumbija – Panama 1,33 5,00 10,00 1,16 / 5,50 1,81 2,00
Liepos 7 d. 04:00 val. Urugvajus – Brazilija 2,80 3,14 2,66 2,00 / 1,83 2,33 1,61

Argentina – Ekvadoras

Argentiniečiai kartu su Urugvajaus rinktine dar nei karto nepralaimėjo ir didelė tikimybė, kad ketvirtfinalyje ši serija bus pratęsta. Dar prieš paskutines grupės rungtynes su Peru, argentiniečiai jau buvo užsitikrinę pirmą vietą, kas leido suteikti papildomo poilsio Lionel Messi, Nahuel Molina, Christian Gabriel Romero, Lisandro Martinez, Rodrigo de Paul, Alexis Max Allister,Julian Alvarez. Tik Enzo Fernandez ir Nicolas Gonzalez pasirodė rungtynėse po keitimo, tačiau krūvis didelis nebuvo. Tiesa, L. Messi susižeidė prieš Čilę ir prieš Peru nebūtų galėjęs žaisti, net jeigu būtų reikėję. Vis tik, didelė tikimybė, kad prieš Ekvadorą Argentinos lyderis aikštėje pasirodys.

Argentina toliau demonstruoja puikią formą – komanda kiekvienoje pozicijoje turi aukščiausio lygio žaidėjų, žaidžia užtikrintai ir svarbiausia, kad renka pergales. Per trejas įmušė penkis įvarčius, tačiau neprasileido nei vieno. Visose rungtynėse turėjo kamuolio kontrolę, kūrėsi progas ir jas išnaudodavo. Akivaizdu, kad Argentina yra ne tik šios poros, bet ir viso turnyro favoritė. Tai galima matyti ir pagal atliekamus statymus – argentiniečiai yra dažnas pasirinkimas, renkantis turnyro nugalėtoją.

Ekvadoro kelias į ketvirtfinalį buvo daug sunkesnis. Pirmąsias rungtynes 1:2 pralaimėjo prieš Venesuelą, antrose 3:1 sužaidė prieš Jamaiką, o lemiamame mače sužaidė 1:1 su Meksika. Abi šios rinktinės surinko po 4 taškus, tačiau Ekvadoras užėmė aukštesnę vietą dėl geresnio įmuštų/praleistų įvarčių santykio.

Žvelgiant iš lažybų pusės, vertės už Ekvadorą šiame ketvirtfinalyje yra labai nedaug – argentiniečiai yra ryškūs favoritai ne tik „ant popieriaus“, bet ir pagal demonstruojamą žaidimą aikštėje. Čia tikėtina dar viena užtikrinta argentiniečių pergalė, tačiau nenustebintų rezultatas ir 1:0. Kaip matėme grupių etape, Argentina daug nemuša, bet nieko ir neprasileidžia.

Lionel Messi varzybose

Venesuela – Kanada

Kanada yra viena iš malonesnių turnyro staigmenų. Šiai rinktinei grupių etape buvo prognozuojama 3 – 4 vieta, tačiau ji sugebėjo 1:0 įveikti Peru, o tuomet lemiamą mačą sužaisti lygiosiomis su Čilės rinktine. Būsimas varžovas ketvirtfinalyje irgi nėra tai, ko buvo galima tikėtis. Venesuela buvo matoma kaip trečia B grupės komanda, tačiau ji ne tik sugebėjo patekti į ketvirtfinalį, bet ir užimti pirmą vietą.

Tiek Kanada, tiek Venesuela gali džiaugtis, kad susitinka tarpusavyje, kadangi abi rinktinės turi unikalią progą patekti į pusfinalį bei taip užsitikrinti bent jau mačą dėl trečios vietos. Venesuela Copa America istorijoje į ketvertuką buvo papuolusi vos vieną kartą – 2011 m. dėl trečios vietos 1:4 nusileido Peru. Tuo tarpu Kanada Copa America dalyvauja pirmą kartą ir ketvertukas būtų puikus pasiekimas. Galima priminti, kad koeficientas, jog Kanada laimės A grupę buvo 13,00 – mažiausias iš visų keturių rinktinių, todėl ir patekimas į atkrintamąsias kanadiečiams nebuvo prognozuojamas.

Šioje poroje nei viena rinktinė neišskiriama kaip ryški favoritė ir statymai į abi puses turėtų būti apylygiai. Kanados rinktinėje išskirti būtina 23-erių Alphonso Davies, kuris bus talentingiausias žaidėjas per abi rinktines. Venesuela turi 26-erių Yangel Herrera. Saugas rungtyniauja „Girona“ komandoje.

Kolumbija – Panama

Kolumbija lemiame grupės mače pasinaudojo puikia proga užimti pirmą vietą ir išvengti Urugvajaus. Jiems prieš brazilus reikėjo nepralaimėti – rungtynės baigėsi 1:1 ir kolumbiečiai su 7 taškais liko pirmi. Tai lėmė tikrai ne patį stipriausią varžovą ketvirtfinalyje ir tuo pačiu turės puikią galimybę sugrįžti į ketvertuką. 2021 metais Kolumbija rungtynėse dėl trečios vietos 3:2 įveikė Peru, trečią vietą užėmė ir 2016 m., kai 1:0 įveikė JAV.

Kolumbija grupių etape atrodė labai solidžiai – 2:1 įveiktas Paragvajus, 3:0 sutriuškinta Kosta Rika ir 1:1 sužaista su brazilais, nors 12-ą minutę po Raphinha įvarčio teko atsilikinėti. Išlyginamą įvartį 45+2 min. pelnė Daniel Munoz iš „Crystal Palace“. Ketvirtfinalis Kolumbijai buvo prognozuotas ir prieš turnyro pradžią. Visgi, kad laimės grupę, buvo duodamas net 3,75 koeficientas – brazilai buvo laikomi ryškiais favoritais. Tačiau, atsižvelgiant į tai, kad Brazilija pirmuose mačuose rodė ne patį geriausią žaidimą, statymas, kad Kolumbija nepralaimės tarpusavio rungtynių buvo geras ir pelningas pasirinkimas.

Kolumbija šiame ketvirtfinalio mače yra laikomi ryškiais favoritais ir tai nėra veltui. Lygiosios prieš brazilus nėra atsitiktinumas – ši rinktinė nėra pralaimėjusi jau 26-erių rungtynių iš eilės. Tai fantastiškas pasiekiamas ir bus labai įdomu pamatyti, ar ši serija Copa America turnyre bus pratęsta. Lažybų bendrovės Kolumbiją mato ketvertuke, tačiau, kad ji laimės visą turnyrą, yra duodamas 7,00 koeficientas.

Žvelgiant į Panamos rinktinę, ji grupėje neturėjo šansų prieš Urugvajų – 1:3, tačiau kiek netikėtai 2:1 įveikė JAV rinktinę. Prie to daug prisidėjo 18-ą minutę Timothy Weath iš „Juventus“ gauta raudona kortelė. Ir nors amerikiečiai 22-ą minutę išsiveržė į priekį, Panama 26-ą minutę rezultatą išlygino, o 83-ą pelnė pergalingą įvartį.

Luis Diaz dziaugiasi

Urugvajus – Brazilija

Urugvajus – Brazilija bus įdomiausias ketvirtfinalio mačas, kuris daug dėmesio sutraukia ir iš lažybų pusės. Abejoms rinktinėms suteikiami labai panašūs šansai – kiek didesniais favoritais laikomi brazilai, tačiau statymas už Urugvajų čia turi tikrai didelę vertę. Kad Urugvajus pateks į kitą etapą yra duodamas 2,00 koeficientas, o tai gali būti vienas iš geresnių pasirinkimų tarp visų ketvirtfinalio mačų.

Taip, brazilai sudėtyje turi daugybę talento – kiekvienoje pozicijoje aukščiausio lygio žaidėjai, kurie žaidžia geriausiose pasaulio komandose. Tačiau, rezultatai aikštėje to neatspindi. Jeigu pažvelgtume į paskutinius 11 mačų – laimėta vos tris kartus. Per šią atkarpą patirti trys pralaimėjimai prieš Urugvajų, Kolumbiją ir Argentiną, lygiosiomis sužaista su Ispanija, JAV, Kosta Rika, Venesuelą bei Kolumbiją.

Tuo tarpu Urugvajus gali pasigirti kur kas sėkmingesne serija – per 10 paskutinių rungtynių, laimėta 7 kartus, 2 kartus sužaista lygiosiomis ir kartą draugiškose pralaimėta prieš Dramblio Kaulo Krantą. Puikią formą demonstruojanti rinktinė turi pakankamai talento, kad atstovėtų prieš Braziliją. Žinomų žaidėjų nėra tiek daug, tačiau aplink Darwin Nunez, Federico Valverde, Ronald Araujo ir Manuel Ugarte suburta rinktinė išsiskiria komandiniu žaidimu. Grupių etape įmušė net 9 įvarčius ir praleido vos vieną.

Darwin Nunez dziaugiasi

Žaidėjams, kurie Urugvajus – Brazilija rungtynėse planuoja atlikti statymus, būtina atkreipti dėmesį į tai, jog Brazilija bus be Vinicius Jr., kuris mače prieš Kolumbiją gavo antrą geltoną kortelę. Tai didelis praradimas rinktinei, kurioje Vinicius Jr. turėjo būti vienas pagrindinių žaidėjų puolime. Nors Brazilija turi iš ko pasirinkti, Madrido „Real“ žaidėjo praradimas bus didelis nuostolis.

Straipsnio autorius: Valdas
Atnaujinta: 2024-07-05

Geriausios lažybų bendrovės