Naujienos Lažybų gidas Sportas Lažybų bendrovės
arrow_back_ios Atgal

Italijos „Serie A“ statymai – populiariausi pasirinkimai lažybų pasiūloje ir geriausi bonusai

Italijos Serie A statymai

Aukščiausia Italijos futbolo lyga „Serie A“ yra priskiriama prie penkių stipriausių vietinių Europos čempionatų. Kartu su Anglijos „Premier“ lyga, Vokietijos „Bundesliga“, Prancūzijos „Ligue 1” ir Ispanijos „LaLiga“, Italija gali didžiuotis turėdama vieną stipriausių vietinių čempionatų. Aukštos kokybės futbolas pritraukia ne tik didelių žiūrovų kiekį, bet tuo pačiu turi didelį susidomėjimą iš lošėjų. Nors Lietuvoje futbolas ir nėra aukštame lygyje, tai netrukdo atlikti statymus už populiariausią sporto šaką.

Norint atlikti statymus už „Serie A“ čempionato rungtynes, reikia gerai pažinti ne tik pačią lygą, bet ir sporto šaką. Futbolo statymų gidas kiekvienam žaidėjui turėtų būti tai, nuo ko bus pradedama kelionė link vertingų ir pelningų statymų. Susipažinus su pačia sporto šaka ir skirtingais statymais, galima daugiau dėmesio skirti vietiniams čempionatams. Čia visą dėmesį skirsime Italijos „Serie A“ statymų subtilybėms, tačiau susipažinti galite su Vokietijos „Bundesliga“ statymais, taip pat ir su Prancūzijos „Ligue 1” lažybomis.

Italijos „Serie A“ statymų pasiūla

Ilgą laiką Italijos „Serie A“ čempionate dominavo Turino „Juventus“. Klubas nuo 2011-12 m. „Serie A“ laimėjo devynis kartus iš eilės. Per šią atkarpą „Juventus“ ne tik dominavo Italijoje, bet ir ne kartą buvo arti to, kad laimėtų UEFA Čempionų lygą. Vis tik, paskutiniais metais situacija ryškiai pasikeitė – 2020-21 m. čempionu tapo Milano „Inter“, dar po metų „AC Milan“, dar po metų „Napoli“, o 2023-24 m. titulą ir vėl susigrąžino Milano „Inter“.

Dėl padidėjusios intrigos lygoje, kur kas daugiau dėmesio susilaukia ilgalaikiai statymai. Panašu, kad statymas už čempioną vėl įgavo prasmę, nes lyga nebėra tokia nuspėjama, kas tuo pačiu suteikia ir didesnius koeficientus. Kadangi „Serie A“ statymai turi tokį patį populiarumą kaip ir kitos didžiosios lygos, lažybų bendrovės leidžia rinktis iš ypač plačios statymų pasiūlos.

Šiame pavyzdyje galima matyti, kad iš viso „AC Milan“ vs „Inter“ rungtynėse galima rinktis iš daugiau nei 13 000 skirtingų baigčių. Tuo pačiu „BetBuilder“ funkcija leidžia susikurti papildomų statymų, kas dar labiau praplečia galimybes lošėjams.

Italijos „Serie A“ statymai gali būti skirstomi į kelias pagrindines kategorijas:

  • Pagrindiniai pasirinkimai – rungtynių nugalėtojas, pranašumas, suminis daugiau/mažiau;
  • Žaidėjų statistika – kas įmuš įvartį, kas atliks rezultatyvų perdavimų, kiek žaidėjas atliks smūgių į vartų plotą, kas gaus geltoną kortelę, kuris iš žaidėjų (H2H) atliks daugiau smūgių ir t.t.
  • Komandinė statistika – kiek smūgių į vartų plotą atliks visa komanda, kiek komanda gaus geltonų kortelių, kiek bus keliama kampinių, kiek bus padaryta baudų ir t.t.
  • Pirmos/antros rungtynių pusių statymai – kas laimės pirmą pusę, kiek bus įmušta įvarčių pirmoje/antroje pusėje, kelintą minutę bus pelnytas pirmas įvartis ir t.t.
  • Kita – tikslus rungtynių rezultatas, dvigubi statymai, išskirtinė „Serie A“ pasiūla.

Rungtynių nugalėtojas

Nesvarbu ar tai būtų „Serie A“, ar Anglijos „Premier“ lyga, ar Lietuvos „A lyga“ – rungtynių nugalėtojas yra populiariausias statymų pasirinkimas. Tai ypač populiarus pasirinkimas tarp naujų žaidėjų, kadangi tai pats paprasčiausias statymas – pasirinkta komanda laimi rungtynes, reiškia statymas yra sėkmingas.

Atkreipti dėmesį reikia į tai, kad futbolo rungtynėse nuspėti nugalėtoją nėra taip lengva kaip kitose sporto šakose, kadangi čia rungtynės gali baigtis ir lygiosiomis. 2023-24 m. sezone „Serie A“ komandos yra sužaidusios po 32-33 rungtynes ir net 11 iš 20 komandų dešimt kartų arba daugiau yra sužaidusios lygiosiomis.

Pranašumas

Jeigu rungtynių nugalėtojo statymas yra ypač populiarus tarp naujokų, tai „Serie A“ pranašumo statymai yra neatsiejama profesionalų kasdienybė. Tai statymas, kuris tiesiogiai susijęs su rungtynių nugalėtoju, tačiau pranašumo statymų pasiūla yra kur kas platesnė, kas leidžia išlyginti koeficientus. Pavyzdžiui:

Milano „Inter“ yra gana ryškus favoritas prieš „AC Milan“, dėl to, už „AC Milan“ pergalę yra duodamas 3,66 koeficientas. Tuo tarpu „AC Milan“ +0,5 pranašumas turi 1,85 koeficientą. Tai reiškia, kad sėkmingam statymui užtenka ir lygiųjų, laimėti „AC Milan“ nėra būtina.

Suminis daugiau/mažiau

Statymai už įvarčius „Serie A“ čempionate yra ne ką mažiau populiarūs nei pasirinkimai už rungtynių nugalėtoją. Tai visai kita statymų rūšis, kadangi visai nesvarbu, kas laimės rungtynes, statymas vis tiek gali būti sėkmingas. Perprasti šį statymą taip pat nėra sunku, svarbiausia būti atidiems ir pasirinkti norimą baigtį.

Didžioji dauguma lažybų bendrovių leidžia rinktis iš plačios įvarčių pasiūlos. Labai retai bendrovėse galima rasti vos 1-2 pasirinkimus, pavyzdžiui, daugiau/mažiau 2,5 ar 3,5. Dažniausiai įvarčių pasirinkimas būna labai didelis – pasiūloje įprastai būna pasirinkimų net ir su ypač dideliais koeficientais, pavyzdžiui, kad „AC Milan“ – „Inter“ rungtynėse bus įmušta daugiau nei 5,5 įvarčių koeficientas yra 9,50.

Geriausios Italijos „Serie A“ lažybų premijos

Futbolas yra populiariausia sporto šaka, čia taip pat atliekama daugiausiai statymų, todėl nieko keisto, kad ir lažybų bendrovės futbolui skiria ypač daug dėmesio. Lažybų premijos yra tai, kas leidžia lošėjams labiau įsitraukti į rungtynes, susipažinti su tam tikru turnyru bei nerizikuojant savais pinigais išbandyti savo sėkmę. Deja, bet dėl Lietuvoje pasikeitusių lošimų įstatymų, lietuviškose statymų svetainėse premijos nebėra pasiekiamos. Vis tik, lažybų bonusai pasinaudoti galima užsienyje veikiančiose bendrovėse.

„Serie A“ statymai dėl savo populiarumo turi didesnį lažybų premijų pasirinkimą nei kitos sporto šakos. Tokios lažybų bendrovės kaip RoySpins, Megapari, BetWinner ar Vulkan Bet savo žaidėjams suteikia ne tik įnašo padidinimą, bet ir nemokamus statymus, leidžia mėgautis padidintais koeficientais ir kitomis papildomomis naudomis.

Sąskaitos papildymo premija

Galima sakyti, kad pinigų įnešimo premija yra populiariausias lažybų bonusas. Jis suteikiamas tiek naujiems, tiek esamiems žaidėjams. Didelis šios premijos pliusas yra tai, kad lošėjams įprastai suteikiama nemažai laisvės. Gavę tam tikro dydžio premiją, jie gali panaudoti pačiuose įvairiausiuose statymuose, kurie atitinka sąlygas. Tuo tarpu kitoms populiarioms premijoms, pavyzdžiui, nemokamam statymui, gali būti konkrečiai nurodyta, kur ir už ką galima statyti.

Prieš aktyvuojant šią premiją, visada rekomenduojame atkreipti dėmesį į pagrindines sąlygas – kiek kartų reikės peržaisti bonusą, kokiuose statymuose užskaitomas peržaidimas bei kiek laiko galioja premija.

Nemokamas statymas

Tai labai populiarus ir mėgstamas bonusas, kadangi jis žaidėjams dažniausiai nesukelia jokių sunkumų. Tai premija, kuri nereikalauja didelio finansinio įsipareigojimo (kitaip nei įnešimo premija), taip pat, priklausomai nuo sąlygų, gali būti taip, kad sėkmingo statymo metu gautą laimėjimą galėsite iš karto panaudoti be jokių ribojimų arba tiesiog laimėjimą išsimokėti.

Kiekviena lažybų bendrovė turi savo taisykles, todėl pasinaudodami nemokamo statymo pasiūlymu, būtinai pasižiūrėkite, kokie yra pagrindiniai reikalavimai. Vienose lažybų bendrovėse laimėjimą gali tekti peržaisti kelis kartus, kitose peržaidimas gali siekti 5 kartus ar dar daugiau. Taip pat, gali skirtis nemokamo statymo panaudojimo sąlygos, pavyzdžiui, statymą atlikti galima tik konkrečiose rungtynėse, lygoje ar sporto šakoje.

Straipsnio autorius: Valdas
Atnaujinta: 2024-05-02

Geriausios lažybų bendrovės