Naujienos Lažybų gidas Sportas Lažybų bendrovės
arrow_back_ios Atgal

Vokietijos „Bundeslyga“ lažybos – populiariausi statymai ir geriausi bonusai

Vokietijos Bundeslyga lažybos

Vokietijos „Bundesliga“ yra viena stipriausių futbolo lygų Europoje ir yra įtraukiama į „BIG 5”, kartu su Anglijos „Premier“ lyga, Italijos „Serie A“, Prancūzijos „Ligue 1” čempionatu ir Ispanijos „LaLiga“. Ilgą laiką Vokietijoje dominavo Miuncheno „Bayern“ – nuo 2012-13 m. sezono lygą laimėjo 11 kartų iš eilės, tačiau 2023-24 m. sezone šią seriją nutraukė Lėverkuzeno „Bayer“, kuriems tai buvo pirmas čempionų titulas klubo istorijoje.

Aukščiausia Vokietijos futbolo lyga yra neatsiejama futbolo lažybų dalis. Už šį čempionatą stato tiek naujokai, tiek ir labiau patyrę žaidėjai. Kiekviena iš „BIG 5” lygų kažkuo išsiskiria, pavyzdžiui, Anglijos čempionatas įvardijamas kaip fiziškiausias, o Ispanijoje žaidžiama kaip tik su mažai kontakto. Tuo tarpu Vokietijos lyga išsiskiria tuo, kad čia yra ypač aukštas rezultatyvumas – 2023-24 m. sezono 28-ajame ture buvo įmušti 28 įvarčiai, o 29-ajame – 26. Tai yra vidutiniškai po 3,11 ir 2,88 įvarčius per rungtynes.

Atliekant statymus stipriausiose futbolo lygose, reikia įdėti ypač daug darbo ir pastangų analizuojant komandas, jų dabartinę formą, žaidėjų sveikatos būklę. Kadangi čia žaidžia aukščiausio lygio futbolininkai, o lažybų bendrovės turi pakankamai informacijos paruošti pasiūlą ir sudėlioti koeficientus, rasti vertingų statymų gali būti kiek sudėtingiau nei žemesnėse lygose. Dėl to, kviečiame ir arčiau susipažinti su šiuo čempionatu ir pasižiūrėti, kuo pasižymi Vokietijos „Bundeslyga“ lažybos.

Populiariausi Vokietijos „Bundesliga“ statymai

Vokietijos „Bundeslyga“ lažybos savo statymų populiarumu niekuo nesiskiria nuo kitų šios sporto šakos lygų. Daugiausiai statymų yra atliekama keliose skirtingose kategorijose – rungtynių nugalėtojas, pranašumas ir kiek bus įmušta įvarčių. Geriausios lažybų bendrovės Vokietijos aukščiausios lygos rungtynėse leidžia rinktis iš pasiūlos, kurioje yra daugiau nei 10 000 skirtingų baigčių. Pavyzdžiui:

Statyti galima už pačius įvairiausius pasirinkimus, kuriuos galima sudėti į skirtingas kategorijas:

 • Pagrindiniai statymai – rungtynių nugalėtojas, suminis daugiau/mažiau, pranašumas, kuri komanda pelnys įvartį, tikslus rezultatas, dvigubas šansas.
 • 1-os rungtynių pusės statymai – kas laimės pirmą pusę, kiek bus įvarčių, kas įmuš pirmą įvartį, iki kelintos minutės bus įmuštas pirmas įvartis.
 • 2-os rungtynių pusės statymai – kas laimės antrą pusę, kiek antroje pusėje bus įmušta įvarčių ir visi kiti pasirinkimai, kurie susiję tik su antrąja rungtynių dalimi.
 • Žaidėjų statymai – kuris žaidėjas pelnys įvartį, kiek atliks smūgių į vartų plotą, ar atliks rezultatyvų perdavimą, kiek padarys „tackle“, kas gaus geltoną kortelę ir kita.
 • Komandų statistikos statymai – kiek bus keliama kampinių, kiek bus parodyta geltonų kortelių, kiek bus atlikta smūgių į vartų plotą.
 • „Bet Builder“ statymai – Tai įprastai yra pagrindinių statymų pasiūla, iš kurios galima pasidaryti specialią statymų kombinaciją iš vienerių rungtynių.

Rungtynių nugalėtojas

Pats populiariausias Vokietijos „Bundeslyga“ lažybų pasirinkimas – rungtynių nugalėtojas. Tai statymas, kurį labai paprasta atlikti, tačiau tai dar nereiškia, kad jį lengviausia pataikyti. Rungtynių nugalėtojo reikšmė yra labai nesudėtinga, kas naujiems žaidėjams leidžia per daug negalvojant atlikti norimą statymą. Tačiau, ilguoju laikotarpiu šis statymas gali būti ypač nuostolingas, kadangi koeficientai yra labai skirtingi, o rungtynės gali baigtis trimis baigtimis – A komandos pergalė, B komandos pergalė arba lygiosios.

Šiame pavyzdyje galima matyti, kaip skiriasi koeficientai už komandų pergalę. Pavyzdžiui, renkantis „FC Cologne“ su 1,47 koeficientu ir statant 100€, laimėjimas būtų 47€. Norint, kad toks koeficientas ilguoju laikotarpiu atneštų sėkmę, reikia iš 10 statymų su koeficientu 1,50 pataikyti 7 kartus, tokiu atveju atlikus statymų už 1 000€, grįžtų 1 050€, kas yra 50€ pelnas. 70% pataikymą išlaikyti nėra lengva, todėl žvelgiant į ilgąjį laikotarpį, rungtynių nugalėtojo statymas nebūtinai yra pats pelningiausias pasirinkimas.

Pranašumas

Pranašumo statymai yra tiesiogiai susiję su nugalėtoju ir tai yra neatsiejama labiau patyrusių žaidėjų lažybų dalis. Kaip minėjome, pasiekti ilgalaikį pelną su mažu koeficientu yra ypač sudėtinga, tuo tarpu pranašumo statymai leidžia už tų pačių rungtynių nugalėtoją statyti su didesniu koeficientu.

Žinoma, didesnis koeficientas nėra suteikiamas tiesiog už pergalę – didesnis koeficientas atsiranda su didesne rizika. Pavyzdžiui, kad „FC Cologne“ laimės 1 įvarčio pranašumu, koeficientas jau 1,75. Norint, kad šis statymas būtų sėkmingas, „FC Cologne“ turi laimėti bent 2 įvarčių skirtumu, pavyzdžiui, 2:0, 3:1, 3:0, 5:0 ir t.t. Jeigu rungtynes laimės vieno įvarčio skirtumu, statymas bus tiesiog grąžinamas. Nieko nelaimėsite, bet ir nieko nepralaimėsite.

Lygiai taip pat galima pažiūrėti iš kitos pusės. Pergalė už „SV Darmstadt 1898“ turi net 6,33 koeficientą. Tačiau, galima pasirinkti +1.5 pranašumą su 1,60 koeficientu. Tai reiškia, jog „SV Darmstadt 1898“ gali ir pralaimėti rungtynes, bet statymas bus vis tiek sėkmingas. Svarbu, kad pralaimėjimas nebūtų didesniu nei 2 įvarčių skirtumu. Visais kitais atvejais statymas +1,5 @1,60 bus sėkmingas.

Suminis daugiau/mažiau

Ne ką mažiau populiarumo susilaukia suminio daugiau/mažiau statymai. Jau minėjome, kad Vokietijos „Bundesliga“ yra ypač rezultatyvi lyga, todėl čia įprastai už tai, kad bus daugiau nei 2,5 įvarčių, duodamas gana mažas koeficientas.

Tai puikus pavyzdys, kuriame galima matyti, kad koeficientai už daugiau nei 2,5 įvarčius nėra dideli ir atliekant suminio statymus Vokietijoje, kartelę reikia kelti bent iki 3 arba 3,5 įvarčių. Lažybų bendrovės yra prisitaikiusios prie to, kad čia rungtynėse pelnoma daug įvarčių, todėl žaidėjams lengvai pasipelnyti už statymus – daugiau 2,5 įvarčio – lengva nebus.

Geriausios Vokietijos „Bundeslyga“ lažybų premijos

Nors Lietuvoje jau ilgą laiką lažybų premijos nėra pasiekiamos, dėl šalyje galiojančių lošimų įstatymų, bonusai vis dar pasiekiami užsienyje veikiančiose bendrovėse. Tokios lažybų svetainės kaip GG.Bet, RoySpins ar Megapari, savo žaidėjams leidžia mėgautis populiariausiais lažybų bonusais. Čia galima rasti tiek įnešimo premiją, tiek nemokamų statymų, tiek ir specialių, tam tikroms futbolo rungtynėms pritaikytų pasiūlymų.

Pavyzdžiui, GG.Bet bendrovėje yra suteikiamas futbolo statymas be rizikos net iki 150€. Šios premijos dydis priklauso nuo atlikto įnešimo – atlikus 10€ papildymą, suteikiamas 50€ be rizikos, už 50€ įnešimą – 100€ statymas be rizikos, o už 100€ įnešimą – 150€ statymas be rizikos. Tuo tarpu Megapari šeštadieniais suteikia galimybę gauti 100% įnašo padidinimą iki 100€, o premiją panaudoti galima tik futbolo statymuose.

Įnešimo premija

Įnašo padidinimas yra populiariausia ir tuo pačiu didžiausia lažybų premija. Naujai užsienio bendrovėse užsiregistravę žaidėjai gali tikėtis gauti 100 – 300€ pirmo įnašo padidinimą. Šios premijos dydis priklauso nuo to, kokia suma bus pirmą kartą papildyta bendrovės paskyra. Dėl to, prieš pasinaudojant premija, rekomenduojame pilnai susipažinti su sąlygomis ir jeigu premija jums tinka, tuomet pagal savo galimybes atlikti pirmą įnešimą.

Naudojantis šiuo pasiūlymu, nepamirškite banko valdymo. Net jeigu ir yra galimybė pasinaudoti ypač didele premija, bet įnašas viršija jūsų galimybes – geriau pasinaudokite mažesne premija, bet nerizikuokite pinigais, kurių negalite sau leisti pralošti. Prieš aktyvuojant įnašo padidinimo premiją, atkreipkite dėmesį į šias sąlygas:

 • Kiek laiko galioja premija;
 • Ar gautą premiją galima panaudoti Vokietijos „Bundesliga“ statymuose ir kurie statymai įeina į premijos peržaidimą;
 • Kiek kartų reikia peržaisti premiją, kol galėsite ją išsimokėti arba naudoti be jokių ribojimų;
 • Kokie yra peržaidimo statymų reikalavimai: minimalus koeficientas, ar reikia atlikti kombinuotą statymą, ar galima peržaisti ir su paprastais statymais.

Nemokamas statymas

Nemokamas statymas yra populiariausias Vokietijos „Bundeslyga“ lažybų bonusas. Šios premijos metu žaidėjams suteikiama galimybė be jokios rizikos atlikti statymą. Laimėjimo atveju žaidėjui yra išmokama laimėjimo dalis, kurią, priklausomai nuo premijos sąlygų, galima iš karto naudoti be jokių ribojimų arba atlikti tam tikrą peržaidimą.

Nemokamas statymas įprastai būna iki 50€. Jis būna suteikiamas tiek naujiems, tiek jau ir esamiems žaidėjams. Dažniausiai šį bonusą galima panaudoti tik tam tikrose rungtynėse arba sporto šakoje. Prieš aktyvuojant nemokamą statymą, būtina susipažinti su sąlygomis, kaip ir prieš bet kurią kitą lažybų premiją. Atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

 • Kur galima panaudoti nemokamą statymą;
 • Ar nemokamo statymo laimėjimui taikomas peržaidimo reikalavimas;
 • Jeigu taikomas peržaidimas, pasižiūrėkite, kokiuose statymuose ir kiek kartų reikia peržaisti laimėjimą.
Straipsnio autorius: Valdas
Atnaujinta: 2024-04-18

Geriausios lažybų bendrovės