Naujienos Lažybų gidas Sportas Lažybų bendrovės
arrow_back_ios Atgal

Savaitės Statymai

Geriausi savaitės statymai – tai rubrika, kurioje rasite kiekvienos savaitės mūsų atrinktus įdomiausius bei geriausiai atrodančius pasirinkimus iš sporto pasaulio. Birželio mėnesį karaliaus didysis futbolo renginys – Europos futbolo čempionatas, tad ir dėmesio daugiausiai bus skiriama jam.

Vasarą dar laukia Lietuvos krepšinio rinktinės mačai, Olimpinės žaidynės, „Wimbledon“ teniso turnyras – įtampos ir kvapą gniaužiančių kovų tikrai netrūks.

Ispanija – Prancūzija. Ispanija pateks į kitą etapą @1.85

Ispanija šiame Europos futbolo čempionate turbūt yra geriausią futbolą žaidžianti rinktinė. Grupės etape sutriuškinti kortai, tvarkingai įveikti albanai bei italai, aštuntfinalyje sutriuškinti Sakartvelo futbolininkai, o ketvirtfinalyje po pratęsimo įveikti turnyro šeimininkai vokiečiai.

Jeigu žvelgtumėme į atskiras rungtynes, ispanai visada kontroliavo jų eigą. Trys įvarčiai kroatams – rungtynės nulemtos su albanais ir italais, varžovams net neleista pagalvoti apie įvartį. Sakartvelas mušė pirmi, tačiau vėliau teko išsitraukti 4 iš savųjų vartų. Net ir ketvirtfinalio mačas su Vokietija, kuriame prireikė pratęsimo, Ispanija žaidė užtikrinčiau, puolė, pirmi pelnė įvartį, vėliau bandė išsaugoti rezultatą, tačiau vokiečiai 89-ąją minutę surado savąjį įvartį. Ispanai, net ir pakeitę beveik visus svarbiausius žaidėjus puolime, pratęsime nepasimetė – ėjo į priekį ir 119-ąją minutę, po M. Merino įvarčio šventė pergalę.

Tuo tarpu Prancūzijos kelias link šio etapo – gerokai sunkesnis. Didier Deschamps auklėtiniai grupių etape pelnė du įvarčius (1-0 mače su austrais, 1-1 su lenkais). Atkrintamųjų etape mušė belgams bei išlaikė 0-0 lygiąsias su Portugalija. Prancūzija savo sudėtyje tikrai turi aktyviai puolime galinčių žaisti futbolininkų, tačiau šiame čempionate neatrodo, jog jų tarpusavio chemija yra tai, kas galėtų vesti link įvarčių.

Įdomų tai, jog Prancūzija iš viso yra pelniusi 3 įvarčius, tačiau du iš jų – varžovų įvarčiai į savo vartus, o vienintelis pačių prancūzų įvartis – K. Mbappe tikslus smūgis nuo 11 metrų žymos, mače su Lenkija.

Puolime stringantys, tačiau gynyboje savo vartus tuščius išlaikantys. Štai taip tiksliausiai apibūdinami Prancūzijos futbolininkai. Komanda žaidžia dėl rezultato, pragmatiškas futbolas, kuris prieš ispanus nebūtinai veiks taip kaip veikė prieš buvusius varžovus.

Ispanija aikštės viduryje turi gerolą – Rodri, kraštuose du jaunus, itin greitus bei techniškus Lamine Yamalį bei Nico Williamsą, pridedame super-atsraginį Dani Olmo, kuris mače su vokiečiais mušė įvartį bei atliko rezultatyvų perdavimą ir gauname kolektyvą, kuris tikrai patikrins Prancūzijos rinktinės gnybinius mechanizmus taip, kaip šiame čempionate dar netikrino niekas.

Prancūzija – neįtikina, o patraukliausią akiai futbolą demonstruojanti Ispanija – turi keliauti toliau.