Naujienos Lažybų gidas Sportas Lažybų bendrovės
arrow_back_ios Atgal

10 didžiausių sporto lažybų laimėjimų

Sporto lažybų laimėjimai

Sporto lažybos visame pasaulyje susilaukia vis didesnio susidomėjimo, o dideli laimėjimai visada atkreipia dėmesį. Istorijų galima rasti pačių įvairiausių, pavyzdžiui, kaip Anglijoje 61-erių inžinierius iš nemokamo statymo, kurio vertė buvo 2 svarai (~2,34€), laimėjo beveik 1,5 mln. svarų sterlingų (~1,7 mln. eurų). Turime istoriją ir Lietuvoje, kai klaipėdietis atspėjo 10 NBA rungtynių baigčių ir iš 20€ laimėjo net 12 tūkst. eurų. Kviečiame iš arčiau susipažinti su 10 didžiausių sporto lažybų laimėjimų ir pasižiūrėti, už ką ir kokio dydžio statymo sumos buvo atliekamos.

1. Mattress Mack 72,66 mln. JAV dolerių laimėjimas

Kol kas didžiausias laimėjimas sporto lažybų istorijoje priklauso 73-erių verslininkui James McIngvale, pravarde „Mattress Mack“. Jis yra žinomas dėl savo turimo verslo ir atliekamų didelių statymų už Teksaso valstijos sporto komandas. Vienas iš tokių statymų jam atnešė kol kas didžiausią laimėjimą – 72,66 mln. JAV dolerių (~66,99 mln. eurų).

Prieš 2022 m. MLB sezoną, „Mattress Mack“ atliko 4 mln. JAV dolerių statymą, kad „Houston Astros“ taps MLB čempionais, o šio statymo koeficientas siekė 11,00. Vėliau dar 2 mln. JAV dolerių pastatė ant 6 koeficiento, 2 mln. USD ant 6,33 ir 2 mln. USD ant 5,00 koeficiento. MLB finale „Houston Astros“ 4-2 įveikė „Philadelphia Phillies“ ir atnešė daugiau nei 66 mln. eurų siekiantį laimėjimą.

2. Billy Walters sėkmingas 3,5 mln. JAV dolerių statymas

Billy Walters yra žinomas kaip profesionalaus pokerio žaidėjas, tačiau ne kartą savo sėkmę yra išbandęs ir sporto lažybose. 2010 metais per NFL lygos finale susitiko „New Orleans Saints“ prieš „Indianapolis Colts“. Tuomet „Saint“ buvo laikomi 5 taškų autsaideriai, tačiau Billy Walters nepabūgo atlikti 3,5 mln. JAV dolerių (~3,2 mln. eurų) statymo už „Saints“.

„New Orleans Saints“ laimėjo „Super Bowl XLIV“ 31-17, o Billy Walters galėjo džiaugtis didesniu nei 3,5 mln. JAV dolerių laimėjimu, kas iki šių dienų yra antra didžiausia laimėta suma sporto lažybų istorijoje.

3. Dave Oancea 2,5 mln. JAV dolerių laimėjimas

Dave Oancea yra žinomas kaip „Vegas Dave“ ir per karjerą yra atlikęs ne vieną įspūdingą statymą. Vis tik, didžiausią laimėjimą atnešė 2015 m. atliktas sėkmingas 140 tūkst. USD statymas už tai, kad „Kansas City Royals“ taps MLB čempionais. Atlikti statymą nebuvo lengva, kadangi tuo metu nei vienas kazino nenorėjo prisiimti tokios rizikos ir statymą teko padalinti net per 15 skirtingų bendrovių. Finale „Kansas City Royals“ 4-1 įveikė „New York Mets“.

4. Steve Whiteley 1,7 mln. eurų laimėjimas

Nors laimėta suma nėra pati didžiausia, pati istorija tikrai išskirtinė. 2011 metais 61-erių Steve Whiteley atvyko stebėti žirgų lenktynių bei atliko 2 GBP (2,3 eurų) nemokamą statymą. Anglas teisingai atspėjo šešių žirgų rezultatus, o tai jam atnešė net 1,5 mln. GBP (~1,7 mln. eurų) laimėjimą. Sėkmingo statymo dėka buvo išmokėta didžioji dalis pagrindinio prizo, kuris tuo metu siekė apie 2 mln. svarų sterlingų.

5. Fredd Craggs 1,16 mln. eurų laimėjimas

Steve Whiteley laimėjimas žirgų lenktynėse nėra vienintelis, kuris atnešė įspūdingo dydžio laimėjimą. 60-metis Fredd Craggs atliko vos 0,50 GBP (~0,58€) kombinuotą statymą iš aštuonių įvykių žirgų lenktynėse visame pasaulyje. Britas nežinojo, kad laimėjo, kol negrįžo į lažybų punktą atlikti naujo statymo. Iš viso jam buvo išmokėtas 1 mln. GBP (1,16 mln. eurų) laimėjimas. Įdomu tai, kad jeigu statymo metu jis būtų pasirinkęs statymą be limito, jam būtų atitekęs net 1,4 mln. GBP laimėjimas.

6. James Adducci 1,2 mln. JAV dolerių laimėjimas

Tiger Woods yra garsiausias golfo žaidėjas istorijoje, tačiau tikrai ne visuose turnyruose jis buvo laikomas favoritu. 2019 metais T. Woods buvo jau 11 metų nelaimėjęs jokio aukščiausio lygio čempionato, tačiau James Adduci patikėjo amerikiečio sėkme ir atliko 85 tūkst. USD statymą. Tiger Woods laimėjo „Masters Tournament“, o James Adduci buvo išmokėtas 1,2 mln. JAV dolerių (~1,1 mln. eurų) siekiantis laimėjimas.

7. 683 tūkst. eurų laimėjimas iš kombinuoto statymo

2011 metais Maltoje buvo atliktas 19-os įvykių kombinuotas statymas, kurio koeficientas siekė net 683 739. Anonimu norėjęs likti asmuo atliko mažesnį nei 1 eurą siekiantį statymą ir tai jam atnešė 585 tūkst. GBP (~683 tūkst. eurų) laimėjimą. Paskutinis įvykis kombinacijoje buvo „FC Liverpool“ – „Chelsea“ rungtynės, kuriose pergalę 87-ą minutę „FC Liverpool“ pergalę atnešė Glen Johnson įvartis.

8. Charles Barkley 800 tūkst. JAV dolerių laimėjimas

Gerai žinomas NBA žaidėjas Charles Barkley yra pasižymėjęs ir dideliu laimėjimu sporto lažybose. Baigęs karjerą ne kartą į save atkreipė dėmesį statydamas dideles pinigų sumas, o didžiausią laimėjimą atnešė 2002 metais NFL finale „New England Patriots“ pergalė prieš „Saint Louis Rams“. Tuo metu 500 tūkst. JAV dolerių Charles Barkley statymas jam atnešė daugiau nei 800 tūkst. JAV dolerių siekiantį laimėjimą.

9. Mick Gibbs 584 tūkst. eurų laimėjimas

Mick Gibbs su kombinuotu statymu yra laimėjęs 183 tūkst. eurų, tačiau po kelių metų jam pavyko atlikti dar įspūdingesnį statymą. Kombinuotą statymą sudarė penkiolika UEFA Čempionų lygos įvykių, o statymo koeficientas siekė net 1 666 667. Atlikęs mažesnį nei 0,50€ statymą, jis laimėjo daugiau nei 500 tūkst. eurų. Paskutinis įvykis kombinacijoje buvo UEFA Čempionų lygos finalas „Bayern“ – „Valencia“, kurias Miuncheno komanda laimėjo po 11 m baudinių.

10. Phil Mickelson 560 tūkst. JAV dolerių laimėjimas

Profesionalus golfo žaidėjas Phil Mickelson pasižymėjo ne tik golfo aikštynuose, bet ir ypač pelningu statymu sporto lažybose. Prieš 2000 m. NFL sezono pradžią Phil Mickelson atliko 20 tūkst. JAV dolerių statymą, kad „Baltimore Ravens“ taps čempionais. Finale „Ravens“ 20-17 įveikė „Rams“, o ši pergalė amerikiečiui atnešė didesnį nei 500 tūkst. eurų (560 tūkst. USD) laimėjimą.

Norite sužinoti daugiau?

Jeigu šis straipsnis sužadino jūsų susidomėjimą, kviečiame skaityti – Didžiausi dopingo skandalai.

Straipsnio autorius: Valdas
Atnaujinta: 2024-03-07

Geriausios lažybų bendrovės