Naujienos Lažybų gidas Sportas Lažybų bendrovės
arrow_back_ios Atgal

Wimbledon etapų apžvalga – Vyrų ketvirtifinalio prognozės

Wimbledon 2024

Kasmet Wimbledon turnyras yra vienas iš laukiamiausių renginių ne tik teniso, bet ir sporto kalendoriuje. Pasižiūrėkime, kokie mačai mūsų dar laukia vyrų ir moterų vienetų varžybose. Wimbledon etapų apžvalgoje pasidomėsime, kaip iki ketvirtifinalio (QF) atėjo visi dalyviai, kur buvo staigmenos, o kur favoritai triumfavo. Tai – Wimbledon‘o ketvirtfinalio prognozės.

Jannick Sinner (1) vs Daniil Medvedev (5)

Prognozė: 61 % – J. Sinner pergalė (1.22 koef 7bet bendrovėje).

Jannick‘as Sinneris pirmame rate kiek pavargo su vokiečiu Y. Haffman‘u, tačiau meistriškai triumfavo 4 setų kovoje. Antrame rate italas kovojo su tautiečiu M. Berrettini. Pirmoji pasaulio raketė rodė savo klasę ir net su 28 eisais, M. Berrettini krito 4 setų mače. Trečiajame rate Sinner‘is lengvai įveikė serbą Milomirą Kečmanovičių 6:1, 6:4 ir 6:2. Na, o ketvirtame rate ATP reitingo lyderis nugalėjo amerikietį Beną Sheltoną (14) kuris nesugebėjo pasiūlyti rimtos kovos. 

Neminėtinos valstybės pilietis, po neutralia vėliava besivaržantis Daniil Medvedev‘as irgi tik 4-ame rate gavo reitinguotą oponentą – (10) bulgarą Dimitrovą. Deja, bet po 8 geimų bulgaras nebetęsė mačo dėl traumos ir ketvirtfinalyje turėsime tikrai solidžią dvikovą tarp dviejų aukšto kalibro tenisininkų.

  • Tai bus šių metų „Australian Open” finalo, kurį Sinneris laimėjo po penkių setų comeback‘o.
  • D. Medvedevas šiemet dar nėra laimėjęs nė vieno titulo, o Sinneris 2024 m. laimėjo jau keturis.
  • Nors Medvedevas pirmauja tarpusavio susitikimuose 6:5, Sinneris laimėjo penkis pastaruosius susitikimus.
  • Tai – pirmasis jų mačas ant žolės.

Carlos Alcaraz (3) vs Tommy Paul (12)

Prognozė: 68 % C. Alcaraz pergalė (1.25 koef. 7bet bendrovėje)

Turbūt smagiausiai susižiūrinčio tenisininko, ispano C. Alcaraz‘o kelias iki ketvirtfinalio nebuvo pats lengviausias. Jaunas, tik 21 m. amžiaus atletas savo kelyje turėjo du reitinguotus tenisininkus, 29 – ą Frances Tifaeo ir 16-ą Ugo Humbert‘ą. Visus juos talentingasis žaidėjas įveikė ir dabar žais prieš 12-ą turnyro raketę, amerikietį Tommy Paul‘ą.

Pastarojo kelias iki ketvirtfinalio nebuvo toks sunkus. Kelyje pasitaikė tik vienas reitinguotas žaidėjas – kazachas Alexander Bublik (23). Trijų setų kovoje prieš amerikietį jis pralaimėjo.

  • Carloso Alcarazo ir Tommy Paulo tarpusavio mačų rezultatas yra lygus – 2:2. 
  • Alcarazas laimėjo paskutinę jų akistatą 2023 m. Cincinatyje.
  • Abu žaidėjai šiemet laimėjo po du titulus,.
  • Alcaraz‘as praėjusį mėnesį laimėjo „Roland Garros” turnyrą bei gina Wimbledon‘o titulą.
  • Tai bus pirmasis jų susitikimas ant žolės.

Lorenzo Musetti (25) vs Taylor Fritz (12)

Prognozė: 62 % T. Fritz pergalė (1.25 koef. 7bet bendrovėje)

Nors Taylor Fritz‘as yra ryškus mačo favoritas pas bukmekerius, čia galime turėti staigmenų, kurių niekas nestikėtų. Ketvirtame raunde jis atkaklioje 5 setų kovoje ant menčių paguldė 4-ą turnyro raketę, vokietį Alexander’į Zverev’ą. Fritz’as įveikė Zverev’ą rezultatu 4-6,6-7,6-4,7-6,6-3, padaręs 15 ace’ų ir 69 winner’ius. Ką tai reiškia? Vieną iš dviejų – arba T. Fritz reikiamu laiku pasiekė gerą formą, arba tenisininkas sužaidė savo karjeros mačą ketvirtame Wimbledon etape ir toks solidus ketvirtfinalyje nebebus.

Jo oponentas – italas Lorenzo Musetti, kurio nuvertinti nereikėtų. Nors yra žemiausias reitingas ketvirtfinalyje, tai – jaunas tenisininkas, kuris turbūt dar nepasiekė savo piko. Jo kelyje Wimbledon‘e dar nestovėjo toks geras žaidėjas, kaip Fritz‘as, bet Musetti gali būti nepervargęs, priešingai nei Zverevą stabdyti turėjęs Frtiz‘as…

Novak Djokovič (2) vs Taylor Fritz (12)

Prognozė: 66 % N. Djokovič pergalė (1.3 koef. 7bet bendrovėje)

Ką galima pasakyti apie mačą, kuriame varžosi Novakas Džokovičius? Jis bene visada yra favoritas. Taip yra ir šįsyk, nes jo varžovas – ne TOP tenisininkas, o (9) australas Alex de Minaur. Jo kelias iki šio etapo buvo turbūt nuobodžiausias pavardžių prasme. Šis žaidėjas nesusitiko nė su vienu reitinguotu oponentu, o štai dabar jam ju kliūva Novakas Džokovičius. Net, jei pavyktų kovą ištempti iki 5 setų, tai reikėtų laikyti australo sėkme, nes po liūdnos baigties Roland Garros turnyre ir fiasko 2023 metų Vimbldone serbas tikrai nusiteikęs labai rimtai. Tą matėme 4-ame raunde, kai tituluočiausias turnyro žaidėjas nepasigailėjo (15) dano Holger‘io Rune ir jį tiesiog sunaikino 3 setų dvikovoje.

Na, o galbūt jūs norite pamatyti, kokius koeficientus įvairiems įvykiams siūlo bukmekeriai? Tuomet užsukite į 7bet teniso skiltį ir pasižiūrėkite, kur didžiausia tikimybė išlošti. 

Straipsnio autorius: Valdas
Atnaujinta: 2024-07-23

Geriausios lažybų bendrovės