Naujienos Lažybų gidas Sportas Lažybų bendrovės
arrow_back_ios Atgal

„NBA Play-In 2024“: kur rasti tvarkaraštį ir stebėti rungtynes?

NBA play in 2024

Kas tas „NBA Play-In 2024“ varžybų formatas?

„NBA Play In“ varžybų formatas, kuris dar vadinamos įkrintamosiomis varžybomis, sugrįžta ir žada ne vieną įdomią dvikovą. Šiemet balandžio viduryje pasibaigė NBA reguliarusis sezonas, po kurio paaiškėjo, kurios komandos jau gali ruoštis atkrintamosioms varžyboms, o kurios dėl vietos jose dar turės rungtis „NBA Play In 2024“ varžybose. Jos vyks jau balandžio 16–19 dienomis. Įdomu, kad atkrintamosios varžybos prasidės jau balandžio 20 dieną.

„NBA Play In 2024“ varžybose dalyvaus tiek Rytų, tiek Vakarų konferencijose 7–10 vietas užėmusios NBA komandos, kurios kovos dėl dviejų paskutinių bilietų į atkrintamąsias varžybas.

7 ir 8 vietas kiekvienoje konferencijoje užėmusios komandos rungsis dėl tiesioginio bilieto į atkrintamąsias. Jį iškovojusi komanda kovos su antrą vietą atitinkamoje konferencijoje užėmusia komanda. Tuo metu dvikovą tarp 7 ir 8 vietas kiekvienoje konferencijoje užėmusių komandų pralaimėję krepšininkai turės dar vieną progą patekti į atkrintamąsias – jie dėl vietos atkrintamosiose varžysis su dvikovoje tarp 9 ir 10 vietą reguliariajame sezone užėmusių komandų triumfavusiais krepšininkais. Tokiu pat formatu šiemet vyks pirmąkart surengtos „Eurolygos play-in 2024“ varžybos.

Tad kurios NBA komandos kiekvienoje konferencijoje šiemet rungsis „NBA Play In 2024“ varžybose ir kur šias dvikovas stebėti?

Vakarų konferencija

Naujojo Orleano „Pelicans“ vs Los Andželo „Lakers“

Balandžio 14 dieną paaiškėjo, kad NBA Vakarų konferencijos pirmose įkrintamųjų varžybose kovos septintą vietą NBA reguliariajame sezone užėmusi Naujojo Orleano „Pelicans“, kuriai atstovauja Jonas Valančiūnas, ir Los Andželo „Lakers“, kuri NBA reguliariajame sezone turėjo tenkintis aštunta vieta. Šios poros nugalėtoja NBA atkrintamosiose varžybose rungsis su antrą vietą Vakaru konferencijoje NBA reguliariajame sezone užėmusia Denverio „Nuggets“ komanda.

Įdomu, kad šios „NBA Play In 2024“ rungtynės galės tapti savotišku „Pelicans“ revanšu už pralaimėjimą paskutinėse NBA reguliaraus sezono rungtynėse. Tuomet „Pelicans“ namuose 108:124 nusileido „Lakers“, paleido galimybę garantuoti sau tiesioginį bilietą į atkrintamąsias. Galiausiai, Minesotos „Timberwolves“ komandą nugalėjusi Finikso „Suns“ nustūmė Jono Valančiūno komandą į 7 vietą Vakarų konferencijoje. Papildomos motyvacijos turėtų gauti ir lietuvis – paskutinės varžybos su „Lakers“ jam itin nenusisekė – Jonas Valančiūnas žaidė vos 7 minutes ir pelnė 2 taškus, kai tiesioginis konkurentas LeBronas Jamesas pelnė 28 taškus, atkovojo 11 kamuolių ir atliko net 17 rezultatyvių perdavimų.

Rungtynės tarp „Pelicans“ ir „Lakers“ įvyks jau balandžio 16 dieną JAV laiku, tačiau norint gyvai stebėti šias varžybas ir palaikyti lietuvio atstovaujamą komandą „NBA Play In 2024“ varžybose, Lietuvoje prie televizoriaus ar prietaiso, per kurį galima stebėti NBA rungtynes, būti 2.30 val. naktį iš antradienio į trečiadienį (balandžio 17 dieną).

Sakramento „Kings“ vs „Golden State Warriors“

„NBA play in 2024“ varžybose pamatysime ir dar vieną lietuvį. Devintą vietą NBA reguliariajame sezone Vakarų konferencijoje užėmusi Sakramento „Kings“, kuriai atstovauja Domantas Sabonis, „NBA play in 2024“ varžybose susigrums su dešimtais Vakarų konferencijoje likusiais Oklando „Golden State Warriors“ krepšininkais. Rungtynės vyks balandžio 16 dieną 22 val. JAV laiku arba 5 val. trečiadienio rytą (balandžio 17 dieną).

Šios poros nugalėtojai dėl paskutinio likusio bilieto į atkrintamąsias susirems su Naujojo Orleano „Pelicans“ ir Los Andželo „Lakers“ poros nugalėtojais. Taigi, yra tikimybė, kad dėl bilieto į NBA atkrintamąsias vienas prieš kitą gali kovoti ir du lietuviai. Ši dvikova tarp suplanuota balandžio 19 dienos, penktadienio, vakarą JAV laiku arba naktį iš penktadienio į šeštadienį Lietuvos laiku (balandžio 20 dieną). Paskutinį bilietą į NBA atkrintamąsias varžybas iškovojusi ekipa Vakarų konferencijos atkrintamosiose varžybose susirems su Oklahomos „Thunder“ komanda. Kitos NBA Vakarų konferencijos atkrintamųjų poros: Minesotos „Timberwolves“ (3 vieta NBA Vakarų konferencijoje reguliariajame sezone) ir Finikso „Suns“ (6); Los Andželo „Clippers“ (4) ir Dalaso „Mavericks“ (5).

Rytų konferencija

Filadelfijos „76ers“ vs Majamio „Heat“

Dėl tiesioginio bilieto į Rytų konferencijos atkrintamąsias „NBA Play In 2024“ varžybose susikaus septintą vietą reguliariajame sezone užėmusi Filadelfijos „76ers“ ir aštunti Rytų konferencijoje likę Majamio „Heat“ krepšininkai. Šios dvikovos nugalėtojai NBA atkrintamosiose varžysis su Niujorko „Knicks“ komanda.

„76ers“ ir „Heat“ dvikova, kurioje nemažai lemti gali ir tai, ar galės žaisti traumų persekiojamas „76ers“ komandos lyderis Joelis Embiidas, prasidės balandžio 17 dieną 19 val. JAV laiku, tačiau norint gyvai stebėti šias „NBA play in 2024“ varžybas Lietuvoje, prie televizoriaus ar kito varžybas rodančio įrenginio atsidurti 2 val. nakties iš trečiadienio į ketvirtadienį (balandžio 18 dieną).

Čikagos „Bulls“ vs Atlantos „Hawks“

Kitoje „NBA Play In 2024“ dvikovoje susigrums devintą vietą reguliariajame Rytų konferencijoje sezone užėmusi Čikagos „Bulls“ ir dešimti Rytų konferencijoje likę Atlantos „Hawks“ krepšininkai. Rungtynės prasidės balandžio 17 dieną 21.30 val. JAV laiku arba 4.30 val. Lietuvos laiku ketvirtadienio rytą (balandžio 18 dieną). Šios dvikovos nugalėtojai penktadienį vakare JAV laiku susigrums su „76ers“ ir „Heat“ poros pralaimėtojais (arba naktį iš penktadienio į šeštadienį Lietuvos laiku), o paskutinį bilietą į apkrintamąsias pagriebusi ekipa jose susigrums su Bostono „Celtics“ komanda. Kitos NBA atkrintamųjų dvikovos: Milvokio „Bucks“ (3) ir Indianos „Pacers“ (6); Klivlando „Cavaliers“ (4) ir Orlando „Magic“ (5).

Kur rasti tvarkaraštį ir transliacijas

Visą informaciją apie „NBA Play In 2024“ rungtynes galima rasti oficialiame lygos puslapyje nba.com. Jame lankytojams siūloma peržvelgti ir visus rungtynių aprašymus bei santrumpas. Čia taip pat, atsiradus galima stebėti ir rungtynes, tačiau ši paslauga jau yra mokama. Rungtynių eigą stebėti galimybes suteikia ir kai kurios „live“ funkciją turinčios lažybų bendrovės.

Tuo metu Lietuvoje NBA rungtynes transliuoja mokamas kanalas „Go3“, kurie taip pat yra oficialus tokių krepšinio turnyrų kaip Eurolyga, Lietuvos krepšinio lyga ir kitų turnyrų transliuotojas. Dalis NBA varžybų rodoma ir per nemokamą kanalą „Tv6“. Tad sekite programą.

Straipsnio autorius: Valdas
Atnaujinta: 2024-05-02

Geriausios lažybų bendrovės