Naujienos Lažybų gidas Sportas Lažybų bendrovės
arrow_back_ios Atgal

Eurolygos krepšinio turnyras tiesiogiai

Eurolyga yra Europos krepšinio lygų milžinė, kuri pasišventė stipriausių profesionalių krepšinio klubų varžybų organizavimui. Eurolyga yra privati įmonė, kuri kontroliuoja ir valdo dvi stipriausias pagal pajėgumą lygas Europoje – „Euroleague“ ir „EuroCup“. Eurolygą sudaro aštuoniolika komandų – tarp jų yra tituluočiausia Lietuvos ekipa, Kauno „Žalgiris“.

Eurolygą remia tokios žinomos verslo įmonės kaip „Turkish Airlines“, „BKT“, „Adidas“, „Skweek“, „7days“, „Ultimate Champions“ ir kt. Šiuolaikinė Eurolyga susiformavo prieš daugiau nei dvidešimt trejus metus – 2000-ųjų metų viduryje, liepos pirmąją dieną. Dabartinis Eurolygos vadovas yra serbas Dejanas Bodiroga, o vadovo pareigas šiuo metu užima lietuvis Paulius Motiejūnas.

Eurolyga tiesiogiai – platformos

Jei anksčiau tik „NBA League Pass“ turėjo savo atskirą platformą, tai dabar jas turi tiek Eurolyga, tiek kitos didžiosios Europos transliacijos įmonės, pavyzdžiui.: „Skweek“. Dauguma iš jų yra mokamos ir kainos gali varijuoti nuo 3-4€ iki 15€ per mėnesį, o gal net ir daugiau. Šiame straipsnyje apžvelgsime platformas ir televizijos kanalus, kuriose galima stebėti Eurolygos kovas.

Euroleague TV

„Euroleague TV“ prioritetas yra Eurolyga ir Europos taurė. Rungtynes galima žiūrėti gyvai, tačiau jei tokios galimybės neturite – visada galite peržiūrėti jų įrašus. Komentuojama yra anglų kalba, o varžybas galite žiūrėti naršyklėje arba „Euroleague TV“ programėlėje. Ši platforma yra geriausias pasirinkimas tikriems Europos krepšinio gerbėjams.

Kainų ir planų įvairovė

• Dieninė prieiga kainuoja 5.99€
  • Mėnesinis abonementas kainuoja 13.49€
  • Metinis abonementas kainuoja 79.99€

Go3

Eurolyga taip pat yra transliuojama ir „Go3“ platformoje. Užsisakius „Go3“ paketą Jūs galite žiūrėti ne tik mūsų savąją Lietuvos krepšinio lygą, tačiau ir didžiąją dalį Eurolygos kovų. Be abejonės, „Go3“ platforma yra mokama – kainos pradeda kopti nuo 7,99 €/mėn.

Skweek

„Skweek“ platforma vis dar nėra tokia populiari. Šiuo metu tai yra oficiali Eurolygos, EuroCup bei Prancūzijos LNB Pro A transliacijų platforma Prancūzijoje ir Monake. Eurolygos transliacijų metu visada galime išvysti reklamas susijusias su „Skweek“. Tai ženklas, kad ateityje galime tikėtis, šios platformos plėtros į kitas šalis.

• „The Discovery Pass“ yra skirtas susipažinti su platforma ir mokėti už tai nereikia.
  • Mėnesinis planas siekia 9.99€
  • Metinis planas siekia 69.99€ sumą, tačiau šiai kainai yra pritaikyta nuolaida, nes pradinė kaina siekia 79.99€metai

Eurolyga tiesiogiai – televizijos kanalai

Žiūrėti tiesiogines „Žalgirio“ dvikovas Eurolygoje yra didelis malonumas. Problema yra vienintelė – televizijos kanalai tikrai nepasiūlys tokio plataus pasirinkimų spektro.

LRT

Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija transliuoja kiekvienas Kauno „Žalgirio“ rungtynes Eurolygoje, tačiau jei norite pasižiūrėti ir kitų komandų dvikovas – tokios galimybės nėra. Dėl per didelio televizijos tinklelio užimtumo, rungtynės kartais būna transliuojamos ir kituose LRT kanaluose, pavyzdžiui.: LRT Plius. Šios paslaugos yra visiškai nemokamos.

Eurolyga krepšinio turnyro pasiūla

Norint įsitraukti į veiksmą dar labiau – visada galite išbandyti ir gyvuosius statymus. Statymų gausa yra didžiulė ir tai praturtina kiekvieno krepšinio sirgaliaus patirtį. Žemiau apžvelgsime kokie yra statymai, kaip jie funkcionuoja ir kiek galėtumėte laimėti.

Nugalėtojas

Pavyzdžiui naudosime Stambulo „Fenerbahce“ ir Miuncheno „Bayern“ ekipas.

Pirmuoju atveju Jūs bandote prognozuoti pergalės pratęsime autorių. Jei Jūs statote 100€ ir galvojate, kad rungtynes po pratęsimo laimės „Fenerbahce“ – sėkmės atveju Jūs laimite 128.58€. Tačiau jei Jūsų komanda patiria pralaimėjimą ar jei rungtynės nenukeliauja į pratęsimą, Jūs pralaimite.

1×2

Šiuo statymų Jūs prognozuojate kas laimės rungtynes – namų ar išvykos komanda, tačiau Jūs turite galimybę statyti ir už lygiąsias. Jei Jūs manote, kad rungtynes laimės namų komanda, šiuo atveju „Fenerbahce“ – pastatę 100€ Jūs išlošite 133.34€. Jei rungtynės nukeliauja į pratęsimą ar jas laimi vokiečių ekipa – Jūs pralaimite savo statymą. Visgi, jei Jūs statote, kad namų rungtynes žaidžianti Stambulo ekipa sužais pratęsimą ir po keturiasdešimties minučių rezultatas bus lygus – pastatę tuos pačius 100€ susižersite net 1900€.

Pranašumas

Pranašumo statymas reiškia, kad jei statysite už neigiamą rodiklį turinčią Šaro kariauną ir buvusi Konstantinopolio ekipa pratęsime laimės bent dviem taškais – Jūs laimėsite 130€. Jei atliekate statymą, kad neigiamą rodiklį turinti Bavarijos ekipa pratęsime nepralaimės daugiau nei dviem taškais, Jūs išlošite 340€. Jei atliktas statymas nėra teisingas – Jūs pralaimite visą pastatytą sumą ir nėra svarbu už ką statėte. Taip pat svarbus elementas yra kad jei Miuncheno ekipa pralaimi lygiai dviem taškais, Jūs nei laimite, nei pralaimite. Šiuo atveju susigrąžintumėte pastatytą sumą.

Suminis daugiau/mažiau

Dar viena neatsiejama krepšinio statymų dalis yra suminis daugiau/mažiau statymas.

Čia yra pateikiama galimybė rinktis ar abi komandos įmes daugiau nei 148.5 taško. Tai galioja tiek pagrindinio laiko metu, tiek ir pratęsime. Jei statote 100€ už daugiau nei 148.5 taško – išlošite 122.23€. Jūsų statymas būtų sėkmingas jei Šaro ekipa laimėtų rungtynes prieš „Bayern“ rezultatu 82-67. Bendra taškų suma būtų 149 ir to pakaktų pergalei.

Jei manote, kad abi komandos įmes mažiau taškų – sėkmės atveju laimėsite 400€. Kad atsiimtumėte šį laimėjimą reikia tikėtis, kad „Bayern“ rungtynes pralaimės 82-66, nes bendra taškų suma būtų 148. Nesvarbu koks yra galutinis rezultatas ar kiek komandos įmes taškų – svarbiausia, kad Jūs atitiktumėte statymo reikalavimus.

Prieš užsiimant statymais privalote įsitikinti, kad suprantate ką darote ir gebate įvertinti rizikas bei puikiai valdyti savo banko biudžetą.

Straipsnio autorius: Valdas
Atnaujinta: 2024-03-07