Naujienos Lažybų gidas Sportas Lažybų bendrovės
arrow_back_ios Atgal

EURO 2024 tvarkaraštis ir statymai – įdomiausių rungtynių datos ir lažybų pasiūla

EURO 2024 futbolo kamuolys

Jau birželio 14 d. prasideda ilgai laukiamas Vokietijoje vyksiantis 2024 metų Europos futbolo čempionatas. 24 stipriausios Europos rinktinės per mėnesį laiko sužais 51 rungtynes – 36 grupių etape ir 15 atkrintamosiose. Tai bus trečias Europos futbolo čempionatas, kuriame bus naudojamas 24 rinktinių formatas. Čempionų titulą gins EURO 2020 triumfavę italai, kuriems iššūkį mes Anglija, Prancūzija, Vokietija, Portugalija, Ispanija ir kitos rinktinės.

Jau grupių etape čempionų laukia sudėtingas kelias. B grupėje Italija žais prieš Ispaniją, Kroatiją ir Albaniją. Dvi rinktinės iškovos tiesioginį kelialapį į aštuntfinalį, o taip pat į atkrintamąsias patenka keturios iš šešių trečią vietą užėmusių rinktinių. Gali būti taip, kad atkrintamosiose matysime visas tris, o gali būti ir taip, kad nematysime vienos iš šių rinktinių. Nenuvertinant Albanijos, šiai rinktinei B grupėje bus be galo sunku.

Paskutinis Europos futbolo čempionatas vyko net vienuolikoje skirtingų valstybių, tuo tarpu šis EURO 2024 bus žaidžiamas tik Vokietijoje. Šeimininkai ilgą laiką nėra pasiekę skambių pergalių, galbūt, apsupti savų žiūrovų, vokiečiai sugrįš į futbolo elitą. Šiame tekste kviečiame jus susipažinti su įdomiausiomis artėjančiomis rungtynėmis ir pasižymėti jų datas, kad nepasimestų tarp gana didelio tempo. Taip pat, pažvelgsime į EURO 2024 lažybų pasiūlą.

EURO 2024 tvarkaraštis

Oficialiai EURO 2024 prasidės birželio 14 d. 22:00 val. Lietuvos laiku vykstančiomis atidarymo rungtynėms tarp Vokietijos ir Škotijos. Tačiau, visas veiksmas prasidės nuo birželio 15 d. – kiekvieną dieną bus galima stebėti po 2 – 4 rungtynes iki pat birželio 26 dienos.

Rungtynių laikai yra standartiniai ir nesikeis viso čempionato metu. Jeigu bus žaidžiamos trejos rungtynės per dieną, tai jos vyks 16:00, 19:00 ir 22:00 val. Šiais laikais bus žaidžiami pirmi grupės etapai, o trečiosios rungtynės vyks tuo pačiu metu, pavyzdžiui, 19:00 ir 19:00 val. arba 22:00 ir 22:00 val. – taip stengiamasi išvengti papildomų skaičiavimų, kai rinktinės jau žinos, kaip sužaidė kitos grupių komandos. Žemiau esančioje lentelėje galite matyti EURO 2024 pirmų dviejų etapų grupėse tvarkaraštį.

Data  Rungtynės  16:00 val.  19:00 val.  22:00 val. 
Birželio 14 d., penktadienis  Grupė  A grupė  X  X 
Rinktinės  Vokietija – Škotija 
Birželio 15 d., šeštadienis  Grupė  A grupė  B grupė  C grupė 
Rinktinės  Vengrija – Šveicarija  Ispanija – Kroatija  Italija – Albanija 
Birželio 16 d., sekmadienis  Grupė  D grupė  C grupė  C grupė 
Rinktinės  Lenkija – Nyderlandai  Slovėnija – Danija  Serbija – Anglija 
Birželio 17 d., pirmadienis  Grupė  E grupė  E grupė  D grupė 
Rinktinės  Rumunija – Ukraina  Belgija – Slovakija  Austrija – Prancūzija 
Birželio 18 d., antradienis  Grupė  X  F grupė  F grupė 
Rinktinės  Turkija – Sakartvelas  Portugalija – Čekija 
Birželio 19 d., trečiadienis  Grupė  B grupė  A grupė  A grupė 
Rinktinės  Kroatija – Albanija  Vokietija – Vengrija  Škotija – Šveicarija 
Birželio 20 d., ketvirtadienis  Grupė  C grupė  C grupė  B grupė 
Rinktinės  Slovėnija – Serbija  Danija – Anglija  Ispanija – Italija 
Birželio 21 d., penktadienis  Grupė  E grupė  D grupė  D grupė 
Rinktinės  Slovakija – Ukraina  Lenkija – Austrija  Nyderlandai – Prancūzija 
Birželio 22 d., šeštadienis  Grupė  F grupė  F grupė  E grupė 
Rinktinės  Sakartvelas – Čekija  Turkija – Portugalija  Belgija – Rumunija 

Paskutinės grupių etapo rungtynės bus sužaistos per ketverias dienas. Birželio 23 – 24 d. bus žaidžiama po dvejas rungtynes, o birželio 25 – 26 po ketverias. Žemiau pateiktoje lentelėje galite matyti visus lemiamų rungtynių laikus:

Data  Rungtynės  19:00 val.  19:00 val.  22:00 val.  22:00 val. 
Birželio 23 d., sekmadienis  Grupė  X  X  A grupė  A grupė 
Rinktinės  Šveicarija – Vokietija  Škotija – Vengrija 
Birželio 24 d., pirmadienis  Grupė  X  X  B grupė  B grupė 
Rinktinės  Albanija – Ispanija  Kroatija – Italija 
Birželio 25 d., antradienis  Grupė  D grupė  D grupė  C grupė  C grupė 
Rinktinės  Nyderlandai – Austrija  Prancūzija – Lenkija  Anglija – Slovėnija  Danija – Serbija 
Birželio 26 d., trečiadienis  Grupė  E grupė  E grupė  F grupė  F grupė 
Rinktinės  Slovakija – Rumunija  Ukraina – Belgija  Sakartvelas – Portugalija  Čekija – Turkija 

Atkrintamosios prasidės birželio 29 dieną – aštuntfinaliai bus sužaisti per keturias dienas – iki liepos 2 d. Kiekvieną dieną po du mačus – 19:00 val. ir 22:00 val. Lietuvos laiku. Ketvirtfinaliai vyks liepos 5 ir 6 dieną, taip pat po du mačus per dieną – 19:00 val. ir 22:00 val. Po ketvirtfinalių bus dviejų dienų pertrauka. Liepos 9 – 10 dienomis 22:00 val. bus žaidžiami pusfinaliai, o liepos 14 d., sekmadienį, 22:00 val. EURO 2024 finalas.

Įdomiausių EURO 2024 rungtynių laikai

Neabejotinai daugiausiai dėmesio Europos futbolo čempionate susilauks atkrintamosios, tačiau kol nėra aišku, kurios rinktinės varžysis lemiamose kovose, pažvelkime į grupių etapą. Jau dabar galima matyti, kad vienos grupės susilauks daugiau dėmesio už kitas, o tuo pačiu galima tikėtis ir kur kas įdomesnių rungtynių.

 • Birželio 14 d. Vokietija – Škotija 22:00 val.

Atidarymo dieną vyks tik vienos rungtynės: Vokietija – Škotija. Galbūt, „ant popieriaus“ tai neatrodo labai įdomios rungtynės, tačiau reikia atiduoti duoklę šeimininkams ir atidarymo ceremonijai. Šiomis rungtynėmis prasidės ilgai lauktas EURO 2024, galima neabejoti, kad vokiečiai sukurs puikią atmosferą. Škotija nėra pats stipriausias varžovas, tačiau Vokietijai apšilti kojas ir tuo pačiu parodyti savo potencialią bus neblogas variantas.

 • Birželio 15 d. Ispanija – Kroatija 19:00 val.

Ispanija vs Kroatija

Jau pirmose B grupės rungtynėse pamatysime EURO 2020 metų aštuntfinalio pakartojimą. Tuomet komandos žaidė pratęsimą, po kurio ispanai šventė pergalę 5:3. Tai buvo vienos gražiausių praėjusio Europos čempionato rungtynių. Suprantama, grupės etape komandos žais kiek atsargiau, čia ir lygiosios nebūtų blogiausias variantas. Vis tik, kai susitinka tiek talento turinčios rinktinės, galima neabejoti, kad laukia tikrai intriguojanti kova.

 • Birželio 16 d. Serbija – Anglija 22:00 val.

Gali būti, kad jau pirmose grupės rungtynėse Serbija ir Anglija žais dėl pirmos vietos grupėje. Čia dar yra Danija, kuri taip pat turi šansų žengti tolyn, tačiau pergalę pasiekusi rinktinė, jau beveik užsitikrintų vietą kitame etape. Lietuvoje yra nemažai Anglijos rinktinės gerbėjų, todėl tai bus puiki proga susipažinti su mėgstama rinktine iš arčiau.

 • Birželio 19 d. Vokietija – Vengrija 19:00 val.

Šioms rungtynėms daugiau intrigos pridėtų palankūs rezultatai pirmuose mačuose. Vengrija nėra minima tarp stipriausių rinktinių, tačiau galima prisiminti komandos žaidimą EURO 2020 turnyre, kur grupėje žaidė prieš Prancūziją, Vokietiją ir Portugaliją. Nors vengrai liko paskutiniai, 1-1 sužaidė su prancūzais, 2-2 su vokiečiais. 68-ą minutę Vengrija išsiveržė į priekį ir tik 84-ą Vokietija rezultatą išlygino. Galima tikėtis, kad vengrai šeimininkams patampys nervus ir šį kartą.

 • Birželio 20 d. Danija – Anglija 19:00 val. ir Ispanija – Italija 22:00 val.

Rekomenduojama iš anksto susiplanuoti birželio 20 d. vakarą, kadangi šeštadienį laukia du puikūs futbolo mačai. Danija – Anglija bus puikus apšilimas prieš EURO 2020 pusfinalio pakartojimą Italija – Ispanija. Kadangi tai bus jau antrosios rungtynės grupėje, rinktinės turės šansų užsitikrinti vietą atkrintamosiose. Priklausomai nuo to, kaip bus sužaistos pirmosios rungtynės, šiose jau bus galima pradėti taikyti įvairius skaičiavimus ir taktikas.

 • Birželio 21 d. Nyderlandai – Prancūzija 22:00 val.

D grupės lyderės susitiks vėlų sekmadienio vakarą. Prancūzai pirmose rungtynėse žais prieš austrus, o šiose jau gaus kur kas rimtesnį išbandymą. Didelė tikimybė, kad čia bus žaidžiama dėl pirmos vietos grupėje, o tuo pačiu turėtume pamatyti ir Prancūzijos rinktinės potencialą. Nyderlandai išgyvena kartų kaitą, nebėra tokių futbolo žvaigždžių kaip anksčiau, tačiau visai nuvertinti tikrai negalima.

 • Birželio 23 d. Šveicarija – Vokietija

Trečiosios grupės rungtynės visada kelia intrigos, nebent kuri nors iš komandų jau bus užsitikrinusi vietą atkrintamosiose. Gali būti ir taip, jog abi rinktinės žais dėl pirmos vietos grupėje, kas tuo pačiu potencialiai suteiktų silpnesnį varžovą aštuntfinalyje. Vokiečiams susidėliojo gana patogus tvarkaraštis – su kiekvienomis grupės rungtynėmis bus žaidžiama prieš vis stipresnį varžovą – Škotiją, Vengriją ir Šveicariją.

 • Birželio 24 d. Kroatija – Italija 22:00 val.

Nesvarbu, kaip pasibaigs pirmosios dvejos rungtynės, galima neabejoti, kad šiose kažkas vis tiek spręsis. Tikėtina, kad abi komandos įveiks Albaniją, o tai reiškia, kad turės mažiausiai po tris taškus. Pergalės atveju su šešiais taškais netgi būtų galimybė užimti pirmą vietą, tik dar priklauso nuo to, kaip rinktinės sužais su ispanais. Tuo pačiu, EURO 2020 čempionams tai potencialiai gali būti paskutinės turnyro rungtynės, jeigu prieš tai dvi nesusiklostys pagal planą.

 • Birželio 25 d. Danija – Serbija 22:00 val.

Danija vs Serbija

Tai rinktinės, kuriose nėra ryškiausių futbolo žvaigždžių, tačiau potencialiai mačas turės nemažai intrigos. Didelė tikimybė, kad pirmą vietą grupėje bus užsitikrinusi Anglija, o tai reiškia, kad serbai su danais žais dėl antros vietos ir tiesioginio kelialapio į atkrintamąsias.

 • Birželio 26 d. Ukraina – Belgija 19:00 val.

Belgija vienu metu turėjo labai talentingą žaidėjų kartą, tačiau paskutiniais metais žaidybinė forma yra kiek nukritusi, keitėsi ir pati sudėtis. E grupėje belgai yra laikomi gana ryškiais favoritais, tačiau ir ukrainiečiai čia turi nemažai šansų. Būtent šios dvi rinktinės išskiriamos kaip stipriausios, o tvarkaraštis taip susidėliojo, kad tarpusavyje susitiks lemiamame paskutiniajame grupės mače.

EURO 2024 lažybų pasiūla

Tokie mėnesį trunkantys čempionatai lažybose susilaukia ypač didelio susidomėjimo ir žiūrovų įsitraukimo. Statymus dažniausiai atlieka ne tik tuo dažnai užsiimantys lošėjai, bet ir tiesiog sporto fanai. Kai beveik kiekvieną dieną vyksta rungtynės, statymai gali būti tai, kas leis dar labiau įsitraukti į čempionatą, susipažinti su komandų sudėtimis, analizuoti ir skaičiuoti įvairius scenarijus. Prie to prisideda ir lažybų bendrovės, kurios įprastai tokiuose čempionatuose paruošia ypač didelę statymų pasiūlą. Žemiau išskyrėme ilgalaikius ir rungtynių statymus, kuriuos bus galima atlikti EURO 2024 čempionate.

Ilgalaikiai čempionato statymai

Ilgalaikiai statymai neilgų čempionatų metu turi kur kas didesnį populiarumą nei tose lygose, kurios vyksta beveik visus metus. Pavyzdžiui, atlikus statymą už tai, kas laimės Anglijos „Premier“ lygą, rezultatų, tikėtina, kad reikės laukti beveik 8 – 9 mėnesius. Tuo tarpu EURO 2024 ar panašiuose turnyruose, viskas išsisprendžia per greičiau nei mėnesį laiko.

EURO 2024 nugalėtojo statymai

Populiariausias pasirinkimas yra statymas už viso turnyro nugalėtoją. Koeficientai įprastai būna tikrai nemaži. Pavyzdžiui, kad Italija apgins čempionų titulą, šiuo metu koeficientas yra apie 15,00. Tuo tarpu Anglija, kuri dar niekada nėra laimėjusi Europos futbolo čempionato, pagal lažybų svetaines yra laikoma favorite.

Ilgalaikių EURO 2024 statymų pasiūloje yra ypač daug skirtingų pasirinkimų. Nuo tikslios prognozės, kurios rinktinės žais finale, iki statymo, kuriame etape tam tikra rinktinė baigs savo pasirodymą. Statyti galima už rinktines, kurios pateks į finalą, kurios pateks į ketvertuką, kas bus išrinktas geriausiu jaunuoju žaidėju, geriausiu turnyro žaidėju, rezultatyviausiu žaidėju ir t.t.

Daug dėmesio susilaukia statymai grupių etape. Pavyzdžiui, kuri rinktinė laimės savo grupę arba kiek surinks taškų. Šių statymų pasiūla įprastai būna atnaujinama ir jau prasidėjus čempionatui, tuo pačiu pakoreguojami ir koeficientai.

EURO 2024 ilgalaikiai grupių statymai

Be bendrų statymų už rinktines, yra ir ilgalaikių žaidėjų statistikos statymų. Pavyzdžiui, kiek įvarčių įmuš Kevin De Bruyne, Kylian Mbappe, Jude Bellingham ir kiti. Lygiai taip pat su rezultatyviais perdavimais. Galima statyti ir kiek rinktinės viso čempionato metu įmuš įvarčių.

EURO 2024 ilgalaikiai žaidėjų statymai

Norėdami susipažinti plačiau su EURO 2024 ilgalaikių statymų pasiūla, apsilankykite tokiose lažybų bendrovėse kaip 7bet, BetWinner ar Megapari ir pamatysite visas įmanomas baigtis iš arčiau.

EURO 2024 statymai grupių etape

Lažybų bendrovės savo statymų pasiūloje turi paruošusios pasirinkimų jau visam grupių etapui. Net nesužaidus pirmųjų grupės rungtynių, jau galima statyti ir už kitus rinktinių susitikimus. Vis tik, kol kas didžiausia pasiūla pasiekiama pirmosioms rungtynėms – čia rinktis galima iš tūkstančiais skirtingų baigčių.

EURO 2024 statymai

Žvelgiant į pačią rungtynių pasiūlą, statyti galima už visas klasikines baigtis:

 • Nugalėtojas
 • Pranašumas
 • Suminis daugiau/mažiau
 • Komandinė statistika
 • Žaidėjų statistika
 • Statymai pirmai/antrai rungtynių pusei
 • Dvigubi statymai
 • Tikslus rezultatas ir t.t.

Kai kurios lažybų bendrovės turi ir „Bet Builder“ funkciją, kuri leis kiekvienam žaidėjui pasidaryti jam pačiam norimą kombinuotą statymą. Atlikdami EURO 2024 statymus, nepamirškite atsakingo lošimo taisyklių. Jeigu statymuose turite mažai patirties, rekomenduojame peržvelgti lažybų gidą, kuriame daugiau sužinosite apie banko valdymą, vertingų statymų paiešką ir kita. Visa mūsų svetainėje esanti informacija padės labiau pasiruošti artėjančiam Europos futbolo čempionatui.

Straipsnio autorius: Valdas
Atnaujinta: 2024-06-06

Geriausios lažybų bendrovės