Naujienos Lažybų gidas Sportas Lažybų bendrovės
arrow_back_ios Atgal

Geriausi sporto klubai Kaune: jų privalumai ir kaip pasirinkti

moteris bega sporto saleje begimo takleiu

Antrame pagal dydį Lietuvos mieste yra gausybė sporto klubų, iš kurių išsiskiria itin kokybiškas paslaugas siūlantys bei visą parą septynias dienas per savaitę prieinami „Gym+“ ir „Lemon gym“ sporto klubai. Deja, bet Kaune jo gyventojai ir miesto svečiai neturi galimybės lankytis „Impuls“ sporto klubuose – laikinojoje sostinėje jų nėra.

Sporto klubai Kaune: didžiulį sporto klubų tinklą turintis „Gym+“

„Gym+“ savo veiklą pradėjo vos 2019 metais ir iškart tapo vienais rinkos lyderiais. Nestebina – sporto klubuose sumontuota pati naujausia sportui reikalinga įranga, o visoje šalyje yra net 16 „Gym+“ sporto klubų. Be to, jie veikia visą parą, yra modernūs, veikloje pritaiko naujausias sporto tendencijas ir inovacijas, kiekvienas klubas turi daugybę funkcinių zonų ir kitų privalumų. Daugiau apie „Gym+“ sporto klubus galima sužinoti čia.

Be to, vien Kaune veikia trys „Gym+“ sporto klubai.

Baltų pr. 49F

Moderniai atrodantis ir Šilainiuose adresu Baltų pr. 49F veikiantis „Gym+“ sporto klubas užima daugiau nei 1100 kv. metrų plotą, o klientams siūlomos grupinės ir individualios treniruotės, soliariumo ir pirčių paslaugos. Didelis ir įvairių zonų pasirinkimas – kardio zona, stretching zona, trosinių treniruoklių, laisvų svorių ir funkcinė zonos.

Pramonės pr. 25

Pramonės pr. 25 Kaune esantis „Gym+“ sporto klubas – dar didesnis ir sudaro virš 1350 kv. metrų. Nieko keisto, kad jame vietos pakanka grupinėms ir individualioms treniruotėms, soliariumo ir pirčių zonoms. Veikia ir kardio, stretching, trosinių treniruoklių, laisvų svorių ir funkcinės zonos.

V. Krėvės pr. 13

V. Krėvės pr. 13 randamas „Gym+“ sporto klubas yra išsidėstęs net 1450 kv. metrų ploto patalpose, tad stumdytis su kitais lankytojais greičiausiai neteks. Kaip ir anksčiau minėtuose šio sporto klubų tinklo sporto klubuose, čia taip pat vyksta grupinės ir individualios treniruotės, lankytojai gali naudotis soliariumais ir pirčių zona, kokybiškam sportui padeda kardio, stretching, trosinių treniruoklių, laisvų svorių ir funkcinės zonos. Norint patogiai atvykti sportuoti automobiliu, siūlomos net 4 nemokamos valandos šalia esančioje bendrovės „Unipark“ aikštelėje. Tereikia įvesti savo automobilio numerį terminale. Šis „Gym+“ sporto klubas greičiausiai tiks tiems, kurie nori erdvės treniruojantis ir nenori stumdytis su kitais.

Sporto klubai Kaune: modernūs ir puikiose vietose esantys „Lemon gym“ sporto klubai

Ilgiau nei „Gym+“ veikiantis „Lemon gym“ sporto klubų tinklas taip pat yra išplėtotas visoje šalyje ir turi viską, ko reikia kokybiškam sportavimui. Svarbu, kad šiuose sporto klubuose dirba savo sričių profesionalai ir naudojama geriausiai žinomų gamintojų treniruokliai. Dalyje sporto klubų naudojamos ir įvairios inovacijos bei kiti privalumai. Daugiau apie „Lemon gym“ sporto klubus galite perskaityti čia.

O Kaune, kaip ir „Gym+“ atveju, taip pat veikia 3 „Lemon gym“ sporto klubai.

Baltų pr. 16

Kaip ir „Gym+“, taip ir „Lemon gym“ Šilainiuose turi visą parą veikiantį sporto klubą. Jame yra įrengtos erdvios funkcinės, kardio ir laisvų svorių zonos, o atvykę klientai automobilį gali statyti nemokamoje stovėjimo aikštelėje.

Savanorių pr. 168

Adresu Savanorių pr. 168 laikinojoje sostinėje įsikūręs sporto klubas yra itin jaunatviškas dėl jame pritaikyto dizaino. Taip pat jame įkurtos plačios ir erdvios funkcinės, laisvų svorių, kardio ir funkcinės zonos, yra net booty zone erdvė, vyksta grupinės treniruotės. Įdomu, kad šiame „Lemon gym“ sporto klube įrengtas krepšinio automatas ir net masažinės kėdės. Šiose hydromasažinėse kėdėse, kurių naudojimas papildomai kainuoja 3,5 euro per mėnesį, yra naudojamas šiltas vanduo, tekantis pagal kūno kontūrus, tad pagal masažo patirtis gali būti individualizuota greičio, intensyvumo, vietos ir temperatūros valdikliais. Pakaks vos 10 minučių prieš ar po treniruotės, kad kūnas sporto klube atsipalaiduotų ir atsigautų. Poilsį šiame „Lemon gym“ sporto klube paįvairinti gali ir žaidimų automatas. Dėl jame taikomų naujovių šis „Lemon gym“ sporto klubas yra itin populiarus, tačiau tuo pačiu ir didžiulis, tad vietos jame užtenka visiems klientams.

Karaliaus Mindaugo pr. 50

Šis „Žalgirio“ arenoje, adresu Karaliaus Mindaugo pr. 50, įrengtas sporto klubas Kaune yra erdviausias ir turbūt labiausiai geidžiamas. Visgi, norint į jį patekti reikės visuose 10 „Lemon gym“ sporto klubų lankytis leidžiančios „Premium flex plus“ narystės, kuri kainuoja jau 43,99 euro per mėnesį. Tiesa, nereikia pasirašyti 12 mėnesių sutarties. Reikia pasidžiaugti ir tuo, kad šiame sporto klube greičiausiai tikrai nepritrūks vietos.

„Žalgirio“ arenoje esančiame „Lemon gym“ sporto klube galima rasti mankštos erdvę ramiems prasitampymams, plačią funkcinę zoną, net po dvi kardio zonas ir grupinių treniruočių sales. Žinoma, įrengtos ir kitos dažniausiai „Lemon gym“ klubuose matomos laisvų svorių ir funkcinės zonos, booty zone erdvė.

Geresniems sporto rezultatams siūloma pasinaudoti proteino kokteilių automatu, o norint kokybiško poilsio – garine pirtimi ir infraraudonųjų spindulių pirtimi. O poilsiui siūloma pažaisti ir stalo tenisą.

Sporto klubai Kaune: ką dar verta paminėti?

Panašios kainos kategorijoje kaip „Lemon gym“ ir „Gym+“ galime paminėti ir Kaune dviejose lokacijose veikiantį „FitClub 24/7“ sporto klubų tinklą. Tai modernūs ir jaukūs sporto klubai, kuriuose galima rasti platų žymiausių pasaulyje gamintojų treniruoklių asortimentą, sporto klubuose yra įvadinės sporto programos.

O adresu Šiaurės pr. 8D veikiančiame „FitClub 24/7“ klube įrengta ir sauna (veikia pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais nuo 16.30 val. iki 20 val., savaitgaliais – nuo 12 val. iki 20 val. Adresu V. Krėvės pr. 57 veikiančiame „FitClub 24/7“ sporto klube pirties, deja, nėra. Narystės kaina, pasirašius 12 mėnesių trukmės sutartį, siekia 24.95 euro per mėnesį.

Daugiau apie sporto klubus Lietuvoje galite skaityti šiame straipsnyje.

Straipsnio autorius: Valdas
Atnaujinta: 2024-04-29

Geriausios lažybų bendrovės