Naujienos Lažybų gidas Sportas Lažybų bendrovės
arrow_back_ios Atgal

Teniso statymai – populiariausi pasirinkimai lažybų pasiūloje ir geriausi bonusai

Tenisas yra viena iš populiariausių sporto šakų ir nors Lietuvoje lygis nėra aukštas, susidomėjimas nusileidžia tik krepšiniui ir futbolui. Įsitraukimas į tenisą matomas ne tik stebint didžiausius turnyrus, bet ir atliekant statymus. Tai sporto šaka, kuri išsiskiria tuo, kad yra individuali – kitos populiariausios sporto šakos yra komandinės. Daug turnyrų vyksta dienos metu, kas leidžia patogiai atlikti statymus ir tuo pačiu stebėti mačus. Būtent dėl šios priežasties, teniso statymai – viena populiariausių statymo rūšių.

Kadangi tenise žaidžiama vienas prieš vieną, pasiruošimas statymams yra kiek kitoks nei komandinėse sporto šakose. Čia labai svarbu žinoti, kokia yra tenisininko fizinė forma, ar pilnai išsigydė traumą ir kitus aspektus. Pažymėti reikia tai, jog tenisas yra viena iš tų sporto šakų, kuri turi gana plačią statymų pasiūlą. Jeigu palygintume su kitomis individualiomis sporto šakomis, be jokių abejonių pasiūla tenise yra didžiausia.

Skaitykite toliau ir susipažinkite ne tik su pagrindiniais teniso turnyrais, kuriems visada rasite paruoštą lažybų pasiūlą, bet ir populiariausiais statymais bei geriausiais lažybų bendrovių bonusais.

Pagrindiniai teniso turnyrai

Teniso sezonas yra vienas iš ilgiausių tarp visų populiariausių sporto šakų. Gruodžio pabaigoje vyksta „ATP Finals“, o jau sausio vidurio vyksta pirmasis „Grand Slam“ teniso turnyras Australijoje – „Australian Open“. Pridėti dar galima žemesnio lygio turnyrus – ATP 250 bei ITF ir, galima sakyti, kad tenisas vyksta ištisus metus.

Žvelgiant iš statymų pusės, naujokai daugiau dėmesio skiria populiariausiems turnyrams – „Grand Slam“ ir ATP 1000. Labiau patyrę žaidėjai kreipia dėmesį ne tik į šiuos, bet ir žemesnio lygio turnyrus. Domėjimasis žemesnio lygio turnyrais gali padėti rasti daugiau vertingų statymų. Per metus įprastai vyksta tiek teniso turnyrų:

 • 4 „Grand Slam“
 • 9 ATP Masters 1000
 • ATP Finals
 • 13 ATP 500
 • 38 ATP 250
 • 178 ATP Challenger Tour
 • 534 ITF vyrų turnyrai

Taip pat pridėti galima kasmetinį „Davis Cup“ turnyrą bei kas ketverius metus vykstančias olimpines žaidynes. Daugiausiai dėmesio susilaukia visi didieji turnyrai, kuriuose atliekama ir daugiausiai statymų:

Grand Slam:

 • Australian Open – sausio mėn. vidurys
 • French Open – gegužės mėn. pabaiga
 • Wimbledon – liepos mėn. pradžia
 • US Open – rugpjūčio mėn. pabaiga

ATP 1000:

 • Indian Wells Open – kovo mėn. pradžia
 • Miami Open – kovo mėn. pabaiga
 • Monte-Carlo Masters – balandžio mėn. pradžia
 • Madrid Open – gegužės mėn. pradžia
 • Italian Open – gegužės mėn. vidurys
 • Canadian Open – rugpjūčio mėn. pradžia
 • Cincinnati Open – rugpjūčio mėn. vidurys
 • Shanghai Masters – spalio mėn. pradžia
 • Paris Masters – spalio mėn. pabaiga

Populiariausi teniso statymai

MMA lažybos turi gana nedidelę statymų pasiūlą. Tai tikrai nėra ta sporto šaka, kur galima rasti šimtus skirtingų pasirinkimų, tačiau taip yra ne dėl lažybų bendrovių pasirinkimo, o dėl sporto šakos specifikos. Įprastai statymų svetainėse galima rasti vos kelis pasirinkimus – kovos nugalėtojas, kiek bus raundų, kokiu būdu bus pasiekta pergalė. Taip pat, pažymėti galima tai, jog populiaresnėse organizacijose (UFC), statymų pasirinkimas būna kiek didesnis.

Mačo nugalėtojas

Kaip ir kitose sporto šakose, taip ir tenise – mačo nugalėtojas yra populiariausias pasirinkimas. Čia nėra lygiųjų – kiekvieną mačą laimi vienas iš tenisininkų, todėl statymas tampa dar paprastesniu. Tai puikus pasirinkimas naujokams, kadangi nereikia gilintis į statymo reikšmę – jeigu laimi jūsų pasirinktas tenisininkas, tuomet ir statymas yra sėkmingas.

Statyti galima tiek už mačo nugalėtoją, tiek ir už tam tikro seto nugalėtoją. Tuo pačiu reikia būti atidiems, kad norėdami statyti už mačo nugalėtoją, netyčia neatliktumėte statymo už tam tikro seto laimėtoją.

Pranašumas

Pranašumas yra dar vienas populiarus pasirinkimas, tik iš karto reikia atkreipti dėmesį į tai, kad gali būti seto pranašumo statymas ir geimų pranašumo statymas.

Seto pranašumo statymas yra tiesiogiai susijęs su mačo nugalėtoju. Jeigu žaidžiama iki dviejų laimėtų setų, tuomet rinktis galima iš vieno statymo – +1.5 pranašumas arba -1.5 pranašumas. Jeigu žaidžiama iki trijų laimėtų setų, tuomet ir pasiūla būna didesnė.

Geimų pranašumas nėra pilnai susijęs su mačo nugalėtoju, kadangi šio statymo metu geimai yra skaičiuojami atskirai. Pavyzdžiui, Stefanos Tsitsipas laimi mačą 7:6, 0:6, 7:6. Jis yra mačo nugalėtojas, tačiau pagal geimus – jų laimėjo mažiau: 7 + 0 + 7 = 14, tuo tarpu jo varžovas Thiago Moura Monteiro tokiu atveju laimėtų 6 + 6 + 6 = 18 geimų.

Pasiūloje galima matyti, kad S. Tsitsipas yra favoritas pagal geimus. Tačiau, pateiktame pavyzdyje galėjote matyti, jog gali būti ir tokia situacija, kai mačą laimi favoritas, bet geimų laimi mažiau. Šiuo atveju statymas už S. Tsitsipą, kad bus mačo nugalėtojas, būtų sėkmingas, bet statymas už geimų minusinį pranašumą būtų nesėkmingas.

Suminis daugiau/mažiau

Suminis daugiau/mažiau kaip ir pranašumo statymas gali būti taikomas tiek sužaistiems setams, tiek ir geimams. Jeigu žaidžiama iki dviejų setų, tuomet pasiūloje bus daugiau/mažiau 2,5 setų. Jeigu žaidžiama iki 3, tuomet pasiūloje bus daugiau/mažiau 3,5 ir 4,5 setų.

Tuo tarpu geimų skaičius irgi priklauso nuo žaidžiamų setų. Jeigu žaidžiama iki dviejų, atitinkamai pagal tai bus paskaičiuotas ir geimų skaičius. Patį statymą ant geimų skaičiaus nėra sunku perprasti – tiesiog statoma, kiek bus sužaista geimų.

Kiti teniso statymai

Be šių pagrindinių statymų, teniso lažybų pasiūloje taip pat galima rasti ir papildomų pasirinkimų. Lažybų bendrovėse esanti pasiūla įprastai priklauso nuo to, kokio tai lygio turnyras. Kuo turnyras aukštesnio lygio, tuo galima rasti ir didesnę statymų pasiūlą. Dažniausiai galima rasti tokius teniso statymus:

 • Tikslus rezultatas
 • Laimės pirmą setą/laimės visą mačą
 • Kiek bus „Tie-Breaks“
 • Kiek bus „Match Point“
 • Kiek žaidėjas atliks neišprovokuotų klaidų
 • Dvigubi statymai – mačo nugalėtojas + suminis geimų daugiau/mažiau

Geriausi teniso bonusai

Kadangi tenisas yra viena iš populiariausių sporto šakų, nieko keisto, kad lažybų bendrovės turi tik tenisui skirtų bonusų. Dažniausiai tai būna nemokamas statymas, kurį galima panaudoti populiariausių turnyrų mačuose. Be nemokamo statymo, taip pat tenise galima panaudoti tokias premijas kaip įnešimo padidinimas, statymas be rizikos, koeficientų padidinimas.

Svarbu pažymėti tai, jog lietuviškose lažybų bendrovėse premijos šiuo metu nėra pasiekiamos dėl Lietuvoje galiojančių lošimų įstatymų. Tai reiškia, kad bonusais pasinaudoti galima tik užsienio bendrovėse. Su jomis iš arčiau galima susipažinti mūsų svetainėje – apžvalgose pateikiame ne tik svarbiausią informaciją, bet ir supažindiname su geriausiais bonusais. Populiariausi teniso bonusai, kuriuos galima rasti lažybų svetainėse:

 • Nemokami teniso statymai – tai pats paprasčiausias ir populiariausias bonusas, kurio metu žaidėjai be jokios rizikos gali atlikti norimą statymą. Nemokamo statymo dydis dažniausiai būna nuo 10€ iki 50€, o jį panaudoti dažniausiai galima tik tam tikrose baigtyse. Priklausomai nuo premijos sąlygų, laimėjimą gali tekti kelis kartus peržaisti. Taip pat, laimėjimo atveju išmokama tik laimėta dalis.
 • Įnašo padidinimas – šią premiją galima rasti beveik visose užsienyje veikiančiose lažybų svetainėse. Šio bonuso dydis gali siekti ir 300€ ar dar daugiau, priklauso nuo to, kokio dydžio atliksite pirmą įnešimą. Įnašo padidinimo premija turi didžiausius reikalavimus, gautą bonusą visada reikia peržaisti tam tikrą kiekį kartų. Tačiau, gautus pinigus bus galima panaudoti ir tenisuose statymuose.
 • Statymas be rizikos – tai panašus bonusas į nemokamą statymą, tik šiuo atveju lažybų bendrovė suteikia galimybę statyti be rizikos. Tai reiškia, kad atliekate statymą iš savų pinigų, bet jeigu jis yra nesėkmingas, jums pralaimėta statymo suma dažniausiai grąžinama nemokamo statymo bonusu.

Jeigu norite susipažinti su „Counter-Strike 2” statymais ar labiau įsigilinti į bet kokios kitos sporto šakos statymus, sekite mūsų naujienų skiltį.

Straipsnio autorius: Valdas
Atnaujinta: 2024-05-02

Geriausios lažybų bendrovės