Naujienos Lažybų gidas Sportas Lažybų bendrovės
arrow_back_ios Atgal

Nemokami statymai – jūsų ABC gidas

zomgus daro statyma

Sporto statymai – didžiulė erdvė, kur susirenka ir sporto mylėtojai, ir galimybių ieškotojai, ir pirmą kartą apie tai girdintys. Tačiau ar žinote, kad egzistuoja ir vadinamieji nemokami statymai? Tai yra populiari reklaminė lažybų bendrovių taikoma skatinamoji priemonė, su kurios pagalba siekiama pritraukti naujų klientų ir išlaikyti esamus. Tokie pasiūlymai leidžia vartotojams atlikti statymus nerizikuojant savo pinigais ir suteikia unikalią galimybę susipažinti su įvairiomis lažybų platformomis bei išmėginti strategijas. Apžvelkime, kaip tai veikia, kokie gali būti nemokamų statymų tipai ir kaip maksimaliai efektyviai išnaudoti tokias galimybes. 

Nemokami statymai – kas tai?

Įprastai, norint atlikti statymą internetu, reikia į savo piniginę platformoje įnešti lėšas bei iš jų galima dalį arba visus skirti statymams. Tačiau egzistuoja ir nemokami statymai. Jie gali suteikti galimybę statyti nenaudojant nuosavų lėšų. Dažniausiai tokia paskata suteikiama naujiems lošėjams, kurie atitinka tam tikras nuolaidos/premijos sąlygas, pavyzdžiui, įneša tam tikrą sumą, užsiregistruoja su tam tikru kodu ir taip toliau.

Kodėl tai taip patrauklu daugeliui žaidėjų? Ogi dėl galimybės gauti naudą. Jei laimite, laimėjimą (kai kuriais atvejais atimama tik statymo suma) pasiliekate sau. Na, o net jei pralaimite, jūsų finansinis nuostolis lygus nuliui, kai įprastai, pralaimėjus statymą netenkate visos sumos.

Nemokamų statymų tipai 

Ne visi nemokami statymai (ne visos sąlygos) yra vienodi. Reikia atidžiai domėtis sąlygomis, kurias nurodo lažybų bendrovė. Štai pagrindiniai free statymų tipai:

  • Nemokami statymai be įnašo (No-deposit). Čia nereikia jokio pradinio įnašo, tad šis variantas – geidžiamiausias tarp lošėjų. Visgi, no-deposit tipo statymų premijos yra gana retos ir, jei pasitaiko, yra nelabai didelės vertės.
  • Kompensuojamas pirmasis statymas (matched free bet). Lažybų bendrovė padvigubins jūsų pinigus atsižvelgiant į jūsų pirmojo įnašo arba statymo sumą. Pavyzdžiui, jei įnešate 50 EUR, lažybų bendrovė šią sumą prilygina 50 EUR nemokamam statymui. Tad, statymo pralaimėjimo atveju prarandama tik 50 EUR, kuriuos pridėjo bendrovė. Dažniausiai yra lubos, kiek daug lažybų bendrovė galės kompensuoti.
  • Statymai be rizikos. Tokios premijos technologija grąžina jūsų pastatytus pinigus, jei statymas pralaimi. Labai panašu į kompensaciją, tik pavadinimas kiek skiriasi.
  • Nemokamas statymas po kvalifikacijos (Qualifying free bet). Prieš gaudami nemokamą statymą, lošimų bendrovės klientai turi atlikti tam tikrą statymų skaičių arba pastatyti tam tikrą sumą. Tada bendrovė duoda nemokamų kreditų ar dvigubina statymą, padengia sumą.

Kaip efektyviausiai išnaudoti nemokamus statymus?

Nors nemokami statymai gali būti įdomi patirtis bei finansiškai naudinga premija, reikia nepamiršti kai kurių svarbių dalykų:

  1. Kokie yra bendrovės keliami reikalavimai? Kai kuriems nemokamiems statymams taikomi statymų reikalavimai, kuriuos reikia įvykdyti prieš atsiimant laimėjimą. Šiuose reikalavimuose dažnai nurodomas peržaidimo limitas (kiek kartų sumą turite peržaisti), arba konkretus įvykis, įvykių kategorija, už kuriuos galite statyti.
  2. Kiek laiko galioja pasiūlymas? Nemokami statymai paprastai turi galiojimo terminą. Jei per šį laikotarpį jų nepanaudosite, nemokamą statymą prarasite.
  3. Kokie yra apribojimai patiems statymams? Kaip jau minėjome, tam tikri nemokami statymai gali būti taikomi tik tam tikroms sporto šakoms arba konkrečioms rinkoms. Tam, kad suprastumėte šiuos apribojimus, visada perskaitykite sąlygas. 
Straipsnio autorius: Valdas
Atnaujinta: 2024-05-02

Geriausios lažybų bendrovės