Naujienos Lažybų gidas Sportas Lažybų bendrovės
arrow_back_ios Atgal

NBA žvaigždės D‘Angelo Russell glėbyje – lietuvė: sūnų pavadino Riley

D’Angelo Russell lietuvė

D‘Angelo Russell yra gerai žinomas NBA krepšininkas, kurį 2015 m. antruoju šaukimu pakvietė „Los Angeles Lakers“. Čia jis praleido pirmus dvejus karjeros metus, tuomet kartu su Timofey Mozgov buvo iškeistas į „Nets“ už Brook Lopez ir teises į Kyle Kuzma. Magic Johnson yra minėjęs, kad viena iš priežasčių, kodėl D‘Angelo Russell buvo iškeistas yra tai, jog jis paslapčia įrašė komandos draugą Nick Young sakantį, kad apgaudinėjo tuo metu buvusią sužadėtinę Iggy Azalea.

„Nets“ komandoje gynėjas ilgai neužsibuvo – irgi dvejus metus, tačiau čia žaidė puikiai ir buvo pirmą kartą išrinktas į NBA visų žvaigždžių rungtynes. Su amerikiečiu „Nets“ pratęsė sutartį, tačiau jis buvo iškeistas į „Warriors“ į Kevin Durant. 2020 m. D‘Angelo Russell ir vėl buvo iškeistas, šį kartą į Andrew Wiggins ir trejus metus žaidė „Timberwolves“ komandoje. 2023 m. mainų būdu sugrįžo ten, kur pradėjo karjerą. Trijų komandų mainuose dalyvavęs gynėjas ir vėl atsidūrė Los Andželo „Lakers“ komandoje, kur dabar rungtyniauja su LeBron James ir Anthony Davis.

Vis tik, D‘Angelo Russell mums yra kur kas artimesnis nei gali atrodyti. To priežastis – Laura Ivaniukas. Su žvaigžde iš NBA lietuvė kartu leidžia jau kurį laiką, spėjama, kad susitikinėja nuo 2020 metų. Būtent nuo šių metų Laura Ivaniukas socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje pasirodė judviejų nuotraukos.

D‘Angelo Russell ir lietuvių kilmės Laura Ivaniukas prieš pora metų susilaukė berniuko Riley. O visai neseniai pora paskelbė, kad laukiasi ir antrojo vaikelio.

Laura Ivaniukas – kas ji?

Laura Ivaniukas gimė 1999 m. gegužės 9 d., su dvejais broliais ji augo lietuvių šeimoje Kanadoje. Pagal profesiją Laura yra modelis, yra dirbusi su keliomis skirtingomis agentūromis – „B&M” Toronte, „CGM“ Majamyje, „Nomad“ Los Andžele, „Option 1” Čikagoje ir „Wonderwall“ Milane. Ji būdama maudymosi kostiumėlių modelė pasirodė „Sports Illustrated“ ir „VICHI Swim“. Modeliavimas lietuvei leido susilaukti vis daugiau dėmesio. 2019 m. pasirodė „Lounge Swimwear Fashion Show“ ir „Mare Miami Swim Week“.

Po modeliavimo karjeros Laura įsitraukė į fitneso pasaulį. Studijavo sportą ir mitybą, o vėliau sujungė jėgas su Bryan Chang bei pradėjo savo tinklalaidę „Project Y“. Savo „Instagram“ paskyroje lietuvių kilmės modelis mėgsta su sekėjais pasidalinti kraują kaitinančiomis nuotraukomis.

Šiuo metu Laura visą laiką skiria motinystei, kadangi ne tik auginą mažą berniuką, bet ir laukiasi antrojo vaikelio.

Jeigu jus domina kitos krepšinio naujienos arba norite iš arčiau susipažinti su tokiomis įdomybėmis kaip istoriniai „Super Bowl“ ilgosios pertraukos pasirodymai, didžiausi dopingo skandalai, kas uždirba daugiausiai Eurolygoje ir kita – apsilankykite mūsų naujienų skiltyje.

Straipsnio autorius: Valdas
Atnaujinta: 2024-03-12

Geriausios lažybų bendrovės