Naujienos Lažybų gidas Sportas Lažybų bendrovės
arrow_back_ios Atgal

Topsport atsiliepimai – ką apie šią lažybų bendrovę mano kiti žaidėjai

Topsport atsiliepimai

Topsport yra seniausia lažybų bendrovė Lietuvoje, tačiau kaip ir visos kitos iš žaidėjų susilaukia tiek teigiamų, tiek neigiamų atsiliepimų. Renkantis statymų svetainę, visada rekomenduojama prieš tai su ja susipažinti. Atkreipti dėmesį į saugumą, mokėjimų metodus, registracijos procesą, lažybų pasiūlą ir koeficientus. Nemažai žaidėjų į naujos bendrovės paiešką įdeda gana nedaug laiko, tačiau vėliau neretai tenka nusivilti.

Žaidėjų atsiliepimai yra dar vienas aspektas, į ką reikia atkreipti dėmesį. Tai leidžia sužinoti tikrąją žaidėjų patirtį – su kokiais nesklandumais susiduria, kokie yra bendrovės pliusai ir minusai. Surinkome visą informaciją apie Topsport bendrovę, dėl ko žaidėjai labiausiai skundžiasi ir kas labiausiai patinka bei sudėjome į vieną vietą. Būtent šiame straipsnyje galėsite iš arčiau pažinti Topsport bendrovę.

Teigiami Topsport atsiliepimai iš žaidėjų

Kuo pasižymi Topsport lažybų bendrovė, tai patogiu ir greitu naršymu. Ji taip pat viena iš nedaugelio turi mobilią programėlę, kuri skirta „iOS“ ir „Android“ operacinėms sistemoms. Vieni iš dažniausiai pasitaikančių teigiamų žaidėjų atsiliepimų yra būtent dėl gana patogių sąlygų atlikti statymus bet kur ir bet kada. Taip pat, pažymėti galima ir tai, kad Topsport turi daug lažybų punktų, kai tuo tarpu kitos bendrovės mažina punktų skaičių ir koncentruojasi į internetą.

Žaidėjai, kurie nori maksimaliai padidinti savo laimėjimo galimybes, krepšinio lažybose, kuomet statoma už pliusinį komandų pranašumą arba suminį mažiau, stato Topsport. Pagrindinė to priežastis – čia rezultatas skaičiuojamas tik per pagrindinį laiką. Tai reiškia, jeigu statėte, kad komanda nepralaimės daugiau nei penkiais taškais ir rungtynės persikelia į pratęsimą, jūsų statymas iš karto yra laimėtas, nesvarbu, kokiu rezultatu baigėsi rungtynės.

Toks statymų traktavimas atsiliepimuose įvardijamas kaip vienas iš bendrovės pliusų. Tačiau, atliekant statymus, reikia būti atidiems, ar nėra papildomai pažymėta, kad bus skaičiuojamas ir pratęsimas. Kitas dalykas – tai galioja pasiūloje, kol rungtynės dar nėra prasidėjusios.

Tiesioginės rungtynių transliacijos pasiekiamos didžiojoje daugumoje lažybų bendrovių, tačiau dėl šios funkcijos Topsport taip pat susilaukia teigiamų atsiliepimų. Atsidarius statymų gyvai skiltį, galima išsifiltruoti rungtynes, kurios bus transliuojamos tiesiogiai. Dažnai e-sporto mačai turi tiesiogines transliacijas, kurios rodomos „Twitch“ platformoje.

Pažymėti galima ir tai, kad Topsport nuolat atnaujina statymų pasiūlą, kuri susijusi su Lietuva. Tai gali būti Lietuvos komandų rungtynės Europoje, tam tikri pramoginiai įvykiai ir kita. Tiesiog visi statymai susiję su lietuviais yra vienoje vietoje, kas žaidėjams leidžia patogiai susipažinti su statymų pasiūla.

Neigiami Topsport atsiliepimai iš žaidėjų

Neigiami atsiliepimai internete atsiranda kur kas dažniau nei teigiami. Taip jau yra, kad žmonės nusiskundimus mėgsta išreikšti viešai, tuo tarpu pagirti bendrovę ar kitas paslaugas renkasi kur kas rečiau. Dėl to, netrūksta neigiamų atsiliepimų ir apie Topsport. Vis tik, kai kurie nusiskundimai būna asmeniški ir tokiose situacijose nebūtinai atsidurs kiti žaidėjai, tačiau didžiąją dalį atsiliepimų atrinkome ir pažymėjome šioje skiltyje.

Pirmiausia, pažymėti galima tai, kad Topsport turi ypač nedidelį pinigų išmokėjimo limitą punktuose. Jis siekia vos 300€, todėl žaidėjams, kuriems aktualu pinigų išmokėjimas punktuose, į tai reikėtų atkreipti dėmesį. Tikrai nemažai žaidėjų dėl to išreiškė nepasitenkinimą. Nemažai nusiskundimų ir dėl pinigų išmokėjimo internetu. Jeigu suma nėra didelė, pavyzdžiui, iki 100€, pinigai į sąskaitą ateina labai greitai. Tačiau, jeigu suma kiek didesnė, pavyzdžiui, 300€ ir daugiau, pinigų palaukti gali tekti 2 – 5 darbo dienas.

Nemažą dalį neigiamų atsiliepimų sudaro nusiskundimai dėl mažų statymų limitų. Pažymima tai, kad anksčiau būdavo galima statyti kur kas solidesnes sumas mažesnėse lygose, pavyzdžiui, teniso mačuose ITF turnyruose. Šiuo metu pasitaiko mačų, kur maksimalus statymas yra vos iki 50€ ar dar daugiau. Pati bendrovė laikosi idėjos, kad maži statymai leidžia apsisaugoti nuo sutartų rungtynių, tačiau iš žaidėjų pusės, kurie sąžiningai atlieka statymus, tokie limitai neleidžia pilnai išnaudoti vertingo statymo potencialo.

Mažiau kantrybės turintys žaidėjai dažnai išreiškia nepasitenkinimą lėtesnių rezultatų suvedimu. Tai ypač pasireiškia savaitgaliais, kai laimėjimo po rungtynių reikia laukti kelias valandas ar daugiau. Dažniausiai susisiekus su pagalba rezultatas yra suvedamas gana greitai, tačiau tai vis tiek gali sukelti nepatogumų, ypač tiems žaidėjams, kurie neturi didelio statymams skirto banko.

Kartais šioje bendrovėje pasitaiko ir sunkiai paaiškinamų sprendimų. Pavyzdžiui, 2023 metais lošėjai pastebėjo, kad norint atlikti statymą už asmeninę žaidėjų statistiką EuroCup ar FIBA Čempionų lygos rungtynėse, reikia atlikti kombinuotą statymą iš mažiausiai penkių įvykių. Ši sąlyga po nusiskundimų bangos buvo greitai pakeista, tačiau jeigu tai nebuvo jokia klaida, toks sprendimas tikrai atrodo keistai.

Didžiausi Topsport lažybų bendrovės skandalai

Beveik visos Lietuvoje veikiančios lažybų bendrovės yra gavusios tam tikrą baudą. Licencijavimas Lietuvoje labai griežtas, todėl už tam tikrų taisyklių nusižengimą bendrovėms išrašomos 10 – 25 tūkst. eurų siekiančios piniginės baudos. Topsport nėra išimtis – tai viena iš bendrovių, kuri pinigines baudas gauna gana dažnai. Pavyzdžiui, paskutinė 25 tūkst. eurų piniginė bauda buvo skirta už tai, kad leido atlikti statymą lošėjui, kuris buvo pateikęs prašymą neleisti lošti.

Panašus atvejis buvo pasikartojęs ne kartą. Už vieną iš jų Topsport taip pat gavo 25 tūkst. eurų baudą, kuomet bendrovė lošėjui leido dalyvauti nuotoliniuose lošimuose, nors jis tuo metu buvo pateikęs prašymą neleisti lošti. Tokie neapsižiūrėjimai ir nesukontroliavimai tikrai neprideda profesionalumo. Apie atsakingą lošimą Lietuvoje kalbama ypač daug, todėl lažybų bendrovės turėtų imti griežtesnių priemonių.

Baudą Topsport yra gavusi ir už tai, jog neužtikrino, kad nebūtų galima atlikti sąskaitos papildymo trečiojo asmens sąskaita. Lažybų bendrovėse yra įprasta, kad pasipildyti paskyrą galima tik su savo banko sąskaitomis ar mokėjimo kortelėmis. Tuo tarpu mokėjimai atliekami kitu vardu yra automatiškai atmetami. Topsport leido atlikti sąskaitos papildymą ir už tai iš lošimų priežiūros tarnybos gavo 15 tūkst. eurų baudą.

Kalbant apie Topsport bendrai, vienas iš didesnių skandalų buvo įvykęs 2014 metais. Tuomet azartinius lošimus prižiūrintis finansų viceministras Vytautas Galvonas buvo kaltinamas tuo, kad paėmė 300 tūkst. litų paskolą iš Topsport savininko Gintaro Staniulio, kuriai buvo taikomos vos 0,2% palūkanos.

Straipsnio autorius: Valdas
Atnaujinta: 2024-04-03

Geriausios lažybų bendrovės